Liverpool’la sözleşmesini uzatan Mısırlı yıldız Mohamed Salah tarihe geçti!

Liverpool, Mısırlı yıldız golcü Mohamed Salah'ın sözleşmesini 2025'e kadar uzattı. Yıllık 21 milyon Euro'luk bir sözleşmeye imza atan Salah, Kırmızılar tarihinin en çok kazanan futbolcusu oldu.

featured

Mohamed Salah, Liverpool’la sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Liverpool, golcü oyuncusu Mohamed Salah’la yeni sözleşme konusunda anlaşmaya vardı. Merseyside ekibi, bir yıl içinde sözleşmesi sona erecek Mısırlı golcüyle yeniden anlaştı ve 2025’e kadar sürecek yeni bir sözleşmeye imza attı. Mohammed Salah, kulüp tarihinin en çok kazanan oyuncusu oldu. Mısırlı oyuncunun yıllı 21 milyon Euro’luk sözleşmeye imza attığı İngiliz basınına yansıdı.

“HARİKA HİSSEDİYORUM”

İki taraf arasındaki görüşmeler bir ara tıkansa da Liverpool yeni anlaşmanın yolunu buldu. Son günlerdeki görüşmeler yoğunlaştı ve bir ekip Salah’la görüşmek için oyuncuyla bir araya geldi. Yapılan görüşmeler sonrası da imzalar atıldı.

Yeni anlaşma sonlanınca Salah 33 yaşında olacak.

Salah sözleşmeyle ilgili Liverpool’un internet sitesine konuşurken, “Harika hissediyorum ve bu kulüple kazandığım kupalar için heyecanlıyım. Herkes için mutlu bir gün. Biraz zaman aldı. Şimdi her şey tamam ve gelecekte olacaklara bakmalıyız” diye konuştu.

İngiltere’de yılın futbolcusu Mohamed Salah!

Mohamed Salah gol olup Old Trafford’a yağdı! Manchester United 0-5 Liverpool

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir