Lily James ve Sebastian Stan denizde öpüşmeye doyamadı

featured

Hulu’nun Lily James ve Sebastian Stan’li Pam ve Tommy isimli dizisinden ilk görseller geçtiğimiz ay basına düşmüştü.

Lily James’in Pamela Anderson’u Sebastian Stan’in ise Mötley Crüe’nun bateristi Tommy Lee’yi canlandırdığı Pam ve Tommy, duyurulduğu ilk günden beri merakla beklenen yapımların başında geliyor.

Pam ve Tommy dizisinin düğün sahnesi çekildi

Pam ve Tommy dizisi, tanışıktan 96 saat sonra evlenen aktris Pamela Anderson ile Mötley Crüe’nun bateristi Tommy Lee‘nin çalkantılı ilişkisini konu ediyor.

Lily James’in Pamela Anderson’u Sebastian Stan’in ise Mötley Crüe’nun bateristi Tommy Lee’yi canlandırdığı dizide ayrıca Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Mozhan Marnò gibi isimler eşlik ediyor.

Lily James ve Sebastian Stan, Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin meşhur nikahlarını yeniden canlandırırken görüntülendiler.

Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin çalkantılı ilişkisi, balayı sırasında çektikleri seks kasetinin çalınıp yayınlanmasıyla daha da sansasyonel bir hâl almıştı.

Dizide çiftin seks kasetini çalan kişiyi başarılı komedyen Seth Rogen canlandırıyor. Seks kasetinin çalınması ve yayınlanması hikâyede önemli bir yere sahip olsa da, dizi kapsamını çok daha geniş tutacak ve çiftin hikâyesini, 1995’te tanıştıktan 96 saat sonra evlenmelerinden başlayarak anlatacak.

Pamela Anderson’ın seks kasetini yayınlayan şirkete dava açmasıyla başlayan mahkeme sürecinin de hikâyenin parçası olması bekleniyor.

Oyuncular, hafta sonu Kaliforniya, Ventura County’deki Oxnard State Beach Park’ta çekim yaparken okyanusta tutkuyla öpüşürken görüldü.

Gerçek düğün, 1995 yılında Meksika’nın Cancun kentinde, Pamela ve Tommy’nin tanıştıktan sadece 96 saat sonra sadece sekiz misafirin önünde gerçekleşti.

Pamela ve Tommy’nin üç yıllık evliliğinden 2 çocukları oldu.

Protez göğüs kullanıyor

Başarılı oyuncu Lily James, Pamela Anderson’un seksi görünümünü canlandırmak için dizide protez göğüs kullandı.

32 yaşındaki Lily James ve 38 yaşındaki Sebastian Stan, o sırada 27 ve 32 yaşında olan Pamela ve Tommy’nin 1995’teki sahil düğünlerini yeniden canlandırırken oldukça eğleniyor görünüyorlar.

Pamela Anderson durumdan rahatsız

Dizi pek çok kişide heyecan yaratsa da hikayesi gözler önüne serilecek olan Pamela Anderson’un bu durumdan hiç hoşlanmadığı bilinen bir gerçek.

Dönemin ünlü yıldızı, diziyle ilgili söylentiler ortaya çıktığı günden beri sansasyonel ilişkisinin yeniden gündeme gelmesinden rahatsız olduğunu dile getiriyor.

Pamela Anderson, bu diziyi hiç onaylamadığını başrolleri üstlenen Lily James ve Sebastian Stan’in adlarını daha önce duymadığını dile getirdi.

Sekiz bölümlük dizinin ne zaman ekrana geleceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir