Kylie Jenner’dan cüretkar iç çamaşırlı poz! Kardeşi Kim Kardashian’dan yorum gecikmedi

Kylie Jenner, ‘The Kardashians’ şovunun müjdesini sosyal medya hesabından sevenlerine verdikten sonra cüretkar bir paylaşımda bulundu. Ailesinin özel hayatının konu edildiği reality şovunda doğum yaptıktan sonra depresyon yaşadığını belirten Jenner, sosyal medyadan iç çamaşırlı pozunu paylaştı. Fenomen ismin gönderisine kardeşi Kim Kardashian'dan yorum gecikmedi.

featured
service

Kardashian ailesinin her bir ferdi lüks yaşamları sayesinde sosyal medyada popüler olmayı başardı. Özel yaşamı ve sosyal medyadaki paylaşımları sayesinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kylie Jenner Instagram hesabında yaklaşık 370 milyon takipçiye sahip. Dünyanın hemen hemen her noktasından takipçileri bulunan fenomen isim cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek takipçilerinden tam not aldı.

Ekran Alintisikjh

YORUMLAR GECİKMEDİ

Fenomen isim Kylie Jenner siyah bir iç çamaşırıyla objektif karşısına geçerken sade bir makya yapmayı tercih etti. Saçlarını omuzlarının iki yanından sallandıran ünlü isim gönderisine sadece bir kalp ve taç emojisi koymayı tercih etti.

Ekran Alintisilk

Jenner’ın gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yoruma ulaşırken kardeşi Kim Kardashian’da gönderiye yorum yapmayı ihmal etmedi. Kylie Jenner’ın iç giyim markasına gönderme yapan Kardashian, “Yeni sütyenler geliyor mu? Yorumunu yaptı.

Korkunç iddia! Travis Scott ve Kylie Jenner, cesetlerin arasından maskeyle gizlenerek geçtiler

 

Kylie Jenner’dan cüretkar iç çamaşırlı poz! Kardeşi Kim Kardashian’dan yorum gecikmedi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir