Kusursuz Kiracı konusu nedir, oyuncuları kimler? Balat’ta hangi apartmanda çekiliyor?

featured

FOX ekranlarının yeni ve nefes kesen dizilerinden olan Kusursuz Kiracı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu ise Nermin Yıldırım kaleme alıyor. Dizi Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden ekrana uyarlanmıştır. Başrollerinde de Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel gibi isimler yer alıyor. İşte, Kusursuz Kiracı dizisi oyuncu kadrosu…

KUSURSUZ KİRACI KONUSU

Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır.

Dilan Çiçek Deniz’den ters köşe yapan proje! Sevenleri şoke oldu

Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI HANGİ APARTMANDA ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul Balat ilçesinde bulunan apartmanda yapılan çekimlerin yanı sıra eski kundura fabrikasının da yer aldığı Beykoz’da da çekimlerin bir kısmı gerçekleştiriliyor. Beşiktaş gibi ilçelerde de çekimler yapılacak.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCULARI KARAKTERLER

Dilan Çiçek Deniz – Mona

Serkay Tütüncü – Yakup

Melisa Döngel – Leyla

Özlem Tokaslan – Hamiyet

Ruhi Sar – Sami

Beyti Engin – Cüneyt

Deniz Cengiz – Suzi

Umut Kurt- Nihat Dinç

Ümmü Putgül – Sabahat

Hasan Şahintürk – Muzaffer

Bennu Yıldırımlar – Madam Vula

Nilsu Yılmaz,

Rami Narin,

Alptekin Serdengeçti,

Şirin Öten,

Rüçhan Çalışkur

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir