ABD’de ilginç görüntüler! Küçük penislilere destek yürüyüşü düzenlendi

featured
service

ABD, geçtiğimiz gün oldukça ilginç görüntülere sahne oldu.

Los Angeles’ta yüzlerce kişi “küçük kamış utancı” olarak etiketlenen şeye karşı bir protestoya katıldı. Erkekler ve kadınlar, penisi daha küçük olanları desteklemek için bir arada yürüdü.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre  cumartesi günü düzenlenen protestoda birçok kişi, Los Angeles şehir merkezi boyunca “Küçük kamışları Tanrı yarattı” benzeri sloganlar taşıyan dövizlerle yürüdü.

“KÜÇÜK KAMIŞ UTANCINA SON”

Yürüyüş, podcast sunucuları “Chad ve JT”nin “Küçük kamış utancına son” yazılı bir pankartla yürüyen protestoculara katıldığı Pershing Meydanı’nda başladı.

Chad ve JT, önceki haftalarda YouTube kanallarında izleyicilere “küçük kamış yürüyüşünün”, “hayatlarındaki en büyük dava” ve “gerçek bir olay” olduğunu söylemişti.

penis5

Chad ve JT, “Küçük bir kamışınız olmasa bile, hatta bir kamışınız olmasa bile hâlâ bir müttefiksiniz ve bu utanca bir son vermek için sizi de orada görmek istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir zamanlar San Clemnte County’deki meclis üyelerine sörfçü Paul Walker’ın yaklaşık 3,5 metrelik bir heykelini dikmeleri için dilekçe veren ikili, başka bir videoda da “küçük kamışı” olanların “bu gerçeği kabullenmesi” gerektiğini söylemişti.

penis1

JT, “Bazılarının protestoya katılmaya utandığını biliyorum fakat küçük bir kamışınız varsa gerçek ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla bu gerçeği benimseyin… Kamışı olan veya olmayan herkesi bekliyoruz.” demişti.

“ATOM BOMBASINA SORUN”

Yürüyüşün görüntüleri hafta sonu boyunca sosyal medyada dolaşırken, birçok kişi katılımcıların taşıdığı pankartları övgüyle karşıladı.

TMZ’nin gördüğü bir dövizde, “Benimki büyük ama seninki öyle değilse bu normal ve hiç sorun değil” ifadeleri yer alıyordu. Bir diğerindeyse “Boyu önemli değil, atom bombasına sorun” yazıyordu.

penis3

Bir protestocu da Instagram’da şunları yazdı:

“Küçük bir kamışım olabilir ama bugün erkeklik edip inandığım bir amaç uğruna yürüyüşe katıldım. Bedenlerimizi kucaklamanın ve küçük kamış utancına son vermenin vakti geldi.”

penis4

ABD’de ilginç görüntüler! Küçük penislilere destek yürüyüşü düzenlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir