Uğur Dündar kahreden haberi duyurdu! Ünlü spiker Korcan Karar’ın ayak parmakları kesildi

İspanya merkezli giyim markası Zara'nın ürün görselleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sandaletleri ekmeklerin üstüne konumlandıran Zara’ya bir tepki de Yıldız Tilbe'den geldi. Yaşananlara kayıtsız kalamayan ünlü sanatçı, "O nimet sizi çarpsın, alçaklar" sözleriyle tepki gösterdi.

featured

Türkiye’de bir döneme damgasını vuran haber spikeri Korcan Karar‘ın kangren olması sebebiyle ayak parmakları kesildi. Gazeteci Uğur Dündar, Karar’a yapılan müdahale nedeniyle ayağının kurtarıldığını açıkladı.

Türkiye’de Show ve ATV ana haberde görev alan, bir dönemin en ünlü haber spikerleri arasında yer alan Korcan Karar, son günlerde sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Karar’ın son durumuyla ilgili bilgiyi gazeteci Uğur Dündar paylaştı.

AYAK PARMAKLARI KESİLDİ

Karar’ın kangren olması nedeniyle ayak parmakları kesildi. Dündar, zamanında müdahale edildiğini aksi takdirde Karar’ın ayağının dahi kesilmek zorunda kalınacağını belirtti.

HASTANEDEKİ FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Korcan Karar’ın son görüntüsü de gündem oldu. Karar’ın geçirdiği operasyonun ardından hastanedeki tedavisinin sürdüğü görüldü.

İşte Korcan Karar’ın son görüntüsü:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir