Komedyenlik tutmadı, İmamoğlu’nun soytarısı olmaya karar verdi! Şahan Gökbakar vakası…

Bel altı ve küfürlü esprileriyle yapmaya çalıştığı komedyenlikte başarılı olamayan Şahan Gökbakar, rotayı siyasete çevirdi. Şu an yalakalık yaptığı kesim tarafından 'ucuz ve kalitesiz' bulunan Recep İvedik filmleri, çocuklara kötü örnek olduğu için çok eleştirilmişti.

featured

Komedyan Şahan Gökbakar, bel altı ve küfürlü esprileriyle tutmayan ucuz sanat tarzını bırakıp tamamen siyasete yöneldi. CHP reklam ajansının bir elemanı gibi çalışmaya başlayan Gökbakar, canlandırdığı Recep İvedik tarzı bir zeka ile siyasi yorumlar yapmaya devam ediyor.

‘UCUZ KOMEDYEN’ DEMİŞLERDİ

Gökbakar’ın son günlerde göze girmek için sabah akşam yalakalık yaptığı kesim ise komedyenin Recep İvedik filmleri serisini yerden yere vurmuştu. Kalitesiz espriler ve bel altı küfürler yüzünden çok eleştirilen film serisi, Türk sineması açısından bir facia olarak değerlendirilmişti.

Hatta bazı sinema eleştirmenleri Şahan Gökbakar’ın filmleri için “Küfür ve bel altı diyaloglardan başka bir yanı olmayan ucuz işler” yorumunu yapmışlardı.

İMAMOĞLU’NUN SOYTARILIĞINA SOYUNDU

Komedyen Şahan Gökbakar, son günlerde tamamen İmamoğlu’nu savunmak için çaba harcıyor. İBB’nin kusurlarını örtmek için yürütülen algı oyunlarında rol alan Gökbakar, CHP’lilerin yeni gözdesi haline geldi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir