Kocaeli sahilinde dayak yiyen adamın görüntüleri şoke etti! 5 kişi, 1 kişiyi dakikalarca dövdü

Kocaeli sahilinde dayak yiyen adamın görüntüleri, izleyenleri şoke etti. 5 kişilik bir grup, ortasına aldıkları bir vatandaşı dakikalarca dövdü. Kadınların ve çevredekilerin araya girmeye çalışmasına rağmen tek buldukları adamı dövmeye devam eden şahıslara, tepki yağdı.

featured

Kocaeli’de gün içerisinde farklı sahillerde kavgalar güne damga vurdu. Karamürsel ilçesinde iskele üzerinde çıkan kavgada, çok sayıda vatandaş birbirine girdi. Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavgada bazı vatandaşlar iskeleden denize düştü.

Esenyurt savaş alanı gibi! Kadınların kavgasına erkekler dahil oldu, silah, tekme ve yumruklar havada uçuştu

Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe sahilinin ise iki farklı noktasında kavga meydana geldi. Halk plajında çıkan kavgada bilinmeyen bir sebeple çok sayıda vatandaş kavgaya tutuştu. Kavgaya karışan taraflar güçlükle ayrıldı. Kerpe’deki diğer olay ise kayalıklarda meydana geldi. İddiaya göre, plajdaki kadının fotoğrafını çeken bir şahıs diğer vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi Farklı noktalarda gerçekleşen kavgalar, vatandaşların cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir