Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanında Nursema her şeyi itiraf ediyor

Kızılcık Şerbeti'nin cuma akşamı yayınlanacak olan 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Nursema tüm olup biteni anlatıyor ve kıyametler kopuyor.

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Barış Kılıç ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinin 24 Mart Cuma akşamı yayınlanacak olan 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı anların yaşandığı dizide Nursema, gerdek gecesi yaşananları ailesine anlatıyor.

NURSEMA GERÇEKLERİ ANLATIYOR

RTÜK tarafından inceleme başlatılan dizinin 19. bölümünde istemediği İbrahim’le zorla evlendirilen Nursema, gerdek gecesi korkunç bir olay yaşadı. “Soyun lan” diye bağıran İbrahim’den korkan Nursema ağlayarak cama koştu. “Gel lan buraya” diyen İbrahim ise Nursema’yı aşağıya itti. Günlerce hastanede yatan Nursema’nın durumu ise ailesinden gizlendi. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Nursema, iki ailenin buluştuğu gecede her şeyi itiraf ediyor.

Benzer Haberler
kızılcık şerbeti gerdek sahnesi
RTÜK’ten Kızılcık Şerbeti’ne ‘gerdek’ incelemesi
kızılcık şerbeti nursema düğün
Kızılcık Şerbeti’nde Nursema’nın gerdek sahnesi izleyenleri dehşete düşürdü
kizilcik-serbeti-dizi
Seyirci şok oldu! Kızılcık Şerbeti dizisi final mi yapacak?

İKİ AİLE BİRBİRİNE GİRİYOR

Zorla evlendirilen Nursema, iki ailenin buluştuğu akşamda “Canım anneciğim, canım babacığım. Bu ruh hastası beni camdan aşağı attı. Senin gibi bir annem yok benim. Senin gibi de bir babam yok. Şimdi hepiniz birbirinizi yiyin. O evdeki huzurun bozulsun anne biraz” diyor. Duydukları karşısında şaşkına dönen Fatih, İbrahim’e saldırırken iki aile arasında gerginlik çıkıyor.

CEREN KARAKOÇ: BU FRAGMANDAKİ HER ŞEY GERÇEKTİR

Kısa sürede Twitter’da trend olan fragman için “Kesin rüyadır” ve “Bu sahneler gerçek çıkmayacak” yorumları yapıldı. Dizide Nursema’yı oynayan Ceren Karakoç ise yorumların ardından Instagram hesabından fragmanı yayınlayarak “Bu fragmanda gördüğünüz her şey gerçektir. Rüya değildir” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir