Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi için geri sayım başladı: Settar Tanrıöğen ile başrolü paylaşıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ile usta oyuncu Settar Tanrıöğen, Netflix için çekilen Âşıklar Bayramı filminde buluştu. İki ünlü oyuncuyu baba-oğul karakterlerinde buluşturan Aşıklar Bayramı filminin konusu merak edilirken, filmin fragmanını ve ilk görselleri de yayınlandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Âşıklar Bayramı filmi 2 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak. Filmde Tatlıtuğ Avukat Yusuf’u, Settar Tanrıöğen ise Yusuf’un saz âşığı babası Heves Ali’yi canlandıracak.

Kivanc Tatlitug Son Filmi

AŞIKLAR BAYRAMI FİLMİNİN KONUSU

Avukat Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz âşığı babası Heves Ali (Settar Tanrıöğen)’nin yolu, 25 yıllık ayrılıktan sonra çıktıkları uzun ve belki de son yolculukta kesişir.

Kemal Varol’un ödüllü kitabı Âşıklar Bayramı’ndan uyarlanan, senaristliğini ve yönetmenliğini Özcan Alper’in üstlendiği filmde, baba ve oğul bir yandan geçmişleriyle diğer yandan gelecekleriyle olan sorunlarını çözmeye çalışırlar.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Âşıklar Bayramı, bağışlamak ve affedilmek, hayata yeniden tutunmak için çıkılan bu dokunaklı yolda, aynı zamanda insanın pişmanlıklarla örülmüş ruhuna bir yolculuktur.

Asiklar Bayrami Konusu

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi için geri sayım başladı: Settar Tanrıöğen ile başrolü paylaşıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.