Kırmızı Oda Süveyda kimdir, hastalığı ne? Kırmızı Oda Süveyda’nın gerçek hayat hikayesi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırmızı Oda izleyicilerinin hasreti sona eriyor. Her hafta Cuma günleri TV8 ekranlarında seyircilerinin karşısına çıkan Kırmızı Oda 2. Sezonun açılışını 17 Eylül Cuma günü yani bu akşam yapacak. Dizinin yeni sezonunun ilk karakterleri geçtiğimiz günlerde belli olmuştu.

Kırmızı Oda’ya yeni sezonda İlayda Alişan, Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, Başak Daşman’ın yanı sıra Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar’ın kadroya katıldığı görülüyor. Dizide her hikayeyi farklı bir oyuncu canlandırıyor.

KIRMIZI ODA SÜVEYDA KİMDİR, HASTALIĞI NE?

Kırmızı Oda dizisinin yeni sezon konuk oyuncuları arasında İlayda Alişan ismi de dikkat çekiyor. Oyuncu, diziye Doktor Hanım’ın danışanlarından Süveyda olarak girecek. Fragmanda gözükmesinin ardından “Kırmızı Oda Süveyda kimdir, İlayda Alişan kimdir, nereli ve kaç yaşında?” soruları gündeme geldi. İşte oyuncuyla ilgili araştırılanların yanıtı.

Kırmızı Oda dizisinin yeni sezon karakterlerinden biri olan Süveyda, asi bir genç kız olarak Doktor Hanım’ın karşısına çıkıyor.

Ilayda3

Süveyda’nın çocukken uğradığı tecavüz sonrası Unicorn takıntısının başladığı görülüyor. Unicorn renkleriyle kendisini kandıran adamın tecavüzüne uğrayan Süveyda, olayın travmasını yıllarca atlatamıyor.

Yaşadığı olaydan sonra unicorn renkleriyle gördüğü her şeyi çalmaya başlayan Süveyda’yı annesi çaresiz bir şekilde Doktor Hanım’a getiriyor.

Kırmızı Oda Süveyda kimdir, hastalığı ne? Kırmızı Oda Süveyda’nın gerçek hayat hikayesi…

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafından Erzincanlı, baba tarafından Trabzonludur.

Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur.

Hayatının dönüm noktası olarak babasının arkadaşının habersiz bir şekilde kendisini ajansına kaydetmesi ile birlikte küçük yaşta sektöre giriş yapmıştır.

Ilayda2

İLAYDA ALİŞAN DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2011 Bir Çocuk Sevdim

2013 Gönül Hırsızı

2014 Benim Adım Gültepe

2015 Serçe Sarayı

2016 Bana Sevmeyi Anlat

2017 Rüya Cemre

2017-2019 Çukur

2019-2020 Şampiyon

2021 Masumiyet

2019-2020 Hakan: Muhafız

Kırmızı Oda Süveyda kimdir, hastalığı ne? Kırmızı Oda Süveyda’nın gerçek hayat hikayesi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.