Kadıköy’de “Kiramıza yardım eder misiniz” diye ağlayan ‘amca’ dolandırıcı çıktı! İşte çetenin marifetleri…

Akşam saatlerinde İstanbul Kadıköy'de yaşlı bir çiftin "Kiramıza yardım eder misiniz? Çok zor durumdayız" dediği görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Ali Babacan da dahil pek çok siyasinin paylaştığı görüntülerdeki yaşlı çiftin dolandırıcı oldukları ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Kadıköy’de yaşlı bir çiftin “Kiramıza yardım eder misiniz? Çok zor durumdayız” dediği görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Düzensiz göçmenlerle ilgili yalan haberler ve videolar paylaşan aynı hesap, geçtiğimiz hafta da Afgan insan kaçakçılarının reklam filmini gerçek görüntüler diye servis etmişti.

DOLANDIRICI ÇIKTILAR

Videodaki yaşlı çiftin görüntüleri sosyal medyaya düşer düşmez, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan başta olmak üzere pek çok siyasetçi ve sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Ancak, bu çifte daha önce para kaptıran vatandaşlar, gerçeği ortaya çıkardı.

İSTANBUL’UN PEK ÇOK İLÇESİNDE AYNI NUMARA

Dolandırıcılık çetesinin İstanbul’un pek çok ilçesinde aynı numara ile pek çok vatandaştan para topladığı iddia edildi. Özellikle soğuk ve karlı havalarda ortaya çıkan çetenin insanları kandırarak topladığı paralarla lüks bir yaşam sürdükleri de iddialar arasında.

Kiramıza Yardım Eder Misiniz Diye Ağlayan Amca

Kadıköy’de “Kiramıza yardım eder misiniz” diye ağlayan ‘amca’ dolandırıcı çıktı! İşte çetenin marifetleri…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.