Kim Kardashian’ın “seks” itirafı eski eşi Kanye West’i kızdıracak!

Kim Kardashian bir süredir birlikte olduğu komedyen sevgilisi Pete Davidson ile en iyi seksini yaptığını itiraf etti. Kim'in yatak odası itirafını duyanlar "Kanye West duymasın" yorumları yaptı.

featured

Kim Kardashian, yeni sevgilisi Pete Davidson ile en iyi seksini yaptığını açıkladı, gözler eski eşi Kanye West’e çevrildi.

Kim Kardashian yaklaşık altı aydır birlikte olduğu erkek arkadaşı Pete Davidson hakkında itirafıyla gündeme geldi. Kanye West ile ayrılmanın eşiğindeyken Pete Davidson ile sevgili olan Kim o dönem ilişki aramadığını ama ünlü komedyenin penisinin büyük olduğunu duyunca fikrinin değiştiğini söyledi.

Genç komedyenle iyi bir seks hayatının olduğunu itiraf eden Kim Kardashian’in sözleri Kanye West’i kızdırabilir. Kim Kardashian Davidson’la hayatının en iyi seksini yaşadığını itiraf etti.

Davidson ile cinsel hayatına dair bu yorumu duyanlar “Kanye West duymasın” yorumları yaptı.

Kim Kardashian arkasını döndü! Kalçasını görenler gözlerine inanamadı

Kourtney Kardashian ablasının Pete ile ilişkisi sonrasında daha iyi göründüğünü söyleyerek ‘Kim’in daha mutlu olduğunu kesinlikle fark ettim. Bence şimdi çok daha güzel. Teşekkürler. Bu yeni Kim’e çok bağlıyım” dedi.

Yardımına Kanye West koştu! Kim Kardashian seks kasedinin tamamını geri aldı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir