Kerem Bürsin, hayranlarına müjdeyi İspanya’dan verdi: Büyük bir sürpriz olacak!

Türkiye'de oynadığı dizilerle uluslararası alanda büyük bir şöhrete kavuşan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, bir kaç kez gittiği İspanya’da yaptığı görüşmeler sonrası yeni bir müjde verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin hayranlarının beklediği müjdeyi İspanya’dan verdi.

Kerem Bürsin, İspanya’ya daha önce iki kez gitmişti. Geçtiğimiz günlerde yine bir lansman için ülkedeydi. Bürsin’in bazı görüşmelery yaptığı ve önümüzdeki günlerde bir projede yer almasının söz konusu olduğu konuşuluyordu. Kerem Bürsin, müjdeyi son İspanya ziyaretinde verdi. Çok fazla ayrıntı vermeyip sürprizi bozmak istemeyen oyuncu, bir projede küçük bir rolü olacağı ancak asıl büyük sürprizin sonrasında yaşanacağını da belirtti.

Kerem Bursin 4 1

OLYVERSE LANSMANI İÇİN İSPANYA’DAYDI

İspanyol basınının da büyük bir ilgiyle takip ettiği Kerem Bürsin, yeni dünya evreni Metaverse’te, İspanyol bir girişimci tarafından kurulan Olyverse isimli platformun lansmanı için yeniden İspanya’daydı.

Oyuncu, burada hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaşırken, İspanya’nın en ünlü şarkıcılarından biri olan Luis Cepeda ile bir araya geldi. Ünlü müzisyen Luis Cepeda, birlikte fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşınca Bürsin hayranlarından beğeni yağdı.

Kerem Bursin 2 1

Ayrıca lansmanda dünyaca ünlü dizi La Casa De Papel’de Profesör karakterine hayat veren Alvaro Morte, ünlü yönetmen Koldo Serra ve oyuncu Cayetana Guillen Cuervo’nın da bulunduğu İspanya’nın çok ünlü isimleriyle de bir araya geldi Kerem Bürsin.

Ünlü ispanyol yönetmen Koldo Serra instagram hesabında, Kerem Bürsin’in fotoğrafını paylaşarak ‘Eşsizsin’ ifadelerini kullandı ve büyük dikkat çekti.

Kerem Bursin 3 2

Ülkede adeta Hollywood yıldızları gibi karşılanan Kerem Bürsin’e gösterilen ilgi sonrası etten duvar örüldü hayranlaı ile arasında. Bu arada oyuncunun İspanya’daki gazetecilere verdiği röportajdaki sözleri, Türkiye’deki hayranlarını da çok heyecanlandırdı.

“BÜYÜK BİR SÜRPRİZ OLACAK”

Bürsin, Temmuz ayında bir kez daha İspanya’ya geleceğini ancak bu kez ziyaretin yeni bir proje için olacağını belirterek “Şimdilik küçük bir rol. Ama büyük bir sürpriz olacak. Bu daha başlangıç. Devamı gelecek. Şu an çok fazla konuşamıyorum ama bir sonraki projemin Türkiye’de olacağını söyleyebilirim” diyerek müjdeyi verdi…

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, İspanya’da film hazırlığı yapıyor

Biten ilişki sonrası Kerem Bürsin’den Hande Erçel hamlesi! Tek tek sildi

Kerem Bürsin, hayranlarına müjdeyi İspanya’dan verdi: Büyük bir sürpriz olacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.