Kerem Aktürkoğlu’ndan kafa karıştıran veda paylaşımı: ‘Her şey için teşekkürler…’

Galatasaray'ın bu sezon yükselen yıldızı Kerem Aktürkoğlu, sosyal medyadan kafa karıştıran bir paylaşımda bulundu. Sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür eden Aktürkoğlu’nun paylaşımı, ayrılık sinyali olarak algılandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray’ın bu sezon yükselen yıldızı olan Kerem Aktürkoğlu, sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşımda bulunurken Sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür etti. Yıldız futbolcunun bu paylaşımı, takımdan ayrılıyor mu? sorusunu akıllara getirdi.

Kerem Aktürkoğlu futbolu bırakma noktasından buraya nasıl geldiğini anlattı: Abdullah Avcı’ya kırgınım

İşte Kerem Aktürkoğlu’nu paylaşımı…

“Sevgili Galatasaray Ailem, Sizleri kimi zaman sevindirdiğimiz ama bir çok zaman da üzdüğümüz bir sezonu geride bıraktık. Çalışıp, çabaladığımız ama hedeflerimizin uzağında kaldığımız bir sezon oldu. Her şeye rağmen inanılmaz desteğinizi hissetmediğim hiç bir an olmadı.”

“Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için Teşekkürler.”

Kerem Aktürkoğlu, bu sezon Galatasaray formasıyla tüm kulvarlarda oynadığı 51 maçta 13 gol atarken 12 de asist kaydetti.

 

Kerem Aktürkoğlu’ndan kafa karıştıran veda paylaşımı: ‘Her şey için teşekkürler…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.