Romantizm Kenan Doğulu’dan sorulur! Beren Saat için yazdığı nota beğeni yağmuru

Evliliklerinde bir dönem sıkıntı yaşadığı ileri sürülen Beren Saat ile Kenan Doğulu, kötü günleri geride bırakmıştı. Son zamanlarda oldukça mutlu görüntü sergileyen çiftten Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'le 8. yıl dönümlerini romantik bir paylaşımla kutladı. Ünlü şarkıcının paylaşımına kısa süre içerisinde beğeni yağdı.

featured

Geçtiğimiz yıllarda evliliklerinde ciddi bir kriz yaşayan Beren Saat ve Kenan Doğulu engelleri aştı. Evliliklerine bir şans daha veren oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, şimdilerde çok mutlu.

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Son günlerde el ele mutlu gördüğümüz çift sosyal medya hesaplarından da aşklarını sık sık dile getiriyor. Kenan Doğulu evliliklerinin 8. yıl dönümünde aşka geldi. Eşi Beren Saat’le olan fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı romantik bir de not yazdı.

40 yıllık dost gibiler! Beren Saat ve Kenan Doğulu, Neymar’la buluştu

İşte o paylaşım;

”Evimin içinde ayağının sesi. Kulağımın dibinde nefesin. Avucumun içinde elinin teri. Yanaklarımda mutluluk gözyaşın olsun. Yarınımda adın yoldaşım. Adım adının sonuna sarılsın. Düştüğümde kalk diyen ilkim sen. Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun. Düştüğünde ellerin ilk beni bulsun. Düş düğününde kalbinin yanında benimki olsun”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir