CHP’li Yıldırım Kaya: “Kemal Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor”

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun umreye gittiğini, peygamber soyundan geldiğini ve bunu da kimsenin bilmediğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya,  Ankara Masası TV‘de katıldığı programda “Kemal Kılıçdaroğlu Peygamber soyundan geliyor” ifadelerini kullandı.

Partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında konuşan Yıldırım Kaya, “Genel Başkanımızın bir huyu var” diyerek şöyle devam etti.

“PEYGAMBER SOYUNDAN GELDİĞİNİ DE KİMSEYE ANLATMAZ”

“‘Bu konuyu ben yaptım’ diye anlatmıyor. Umreye gittiğini de kimse bilmez, anlatmaz çünkü. Peygamber soyundan geldiğini de kimseye anlatmaz.

“UMREYE GİTTİĞİNİ OĞUZHAN ASİLTÜRK’TEN ÖĞRENDİM”

Genel başkanımızın dedesinin Alaşehir’de türbesi var. Ben ziyaret ettim. Ben de orada öğrendim genel başkanımız anlatmadı. Genel başkanımızın umreye gittiğini de rahmetli Oğuzhan Asiltürk’ten öğrendim.

KABEDE GÖZÜNDEN ŞARIL ŞARIL YAŞLAR AKMIŞ

‘Genel başkanınızın umreye gittiğini, Kabe’de gözünden şarıl şarıl yaşlar aktığını bilir misiniz? Ben bilirim ama’ dedi. Bunları biz konuşmuyoruz CHP’yi inançlar konusunda eleştirebilecek çok az sayıda insan vardır. İmam hatiplerin açılışı, Diyanet’in açılışı CHP’yledir”

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP’li Yıldırım Kaya: “Kemal Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir