Kemal Kılıçdaroğlu Arapça tweetle Suudi Arabistan ve Katarlı yatırımcıları tehdit etti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabı üzerinden Atatürk Havalimanı yerine millet bahçesi yapılmasına karşı çıkarak bir flood paylaştı. Proje hakkında asılsız iddialarda bulunan CHP lideri, hem Türk hem de Arap yatırımcıları tehdit etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sahip oldukarını “yıkım zihniyetini” bir kez daha gözler önüne serdi. Atatürk Havalimanı yerine yapılacak millet bahçesine karşı çıkan Kılıçdaroğlu, Türk ve Arap yatırımcılara tehditler savurdu.

Kılıçdaroğlu resmi Twitter hesabından Atatürk Havalimanı yerine millet bahçesi yapılmasına karşı çıkarak bir flood paylaştı.

Ümit Kocasakal, Kılıçdaroğlu’nu yerden yere vurdu: ‘Kaftancıoğlu’ndan kahraman çıkmaz!’

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Bu milletin maddi manevi ne kadar değeri varsa sattılar. Şimdi de en değerli varlıklarımızdan birini dozerlerle yok ediyorlar. Peki bu işe neden alelacele giriştiler?”

“Büyük değişim öncesinde, 5’li çetelerin halktan götürdüğü paranın önemli kısmının yeni havalimanına bağlanmış olması mı bu acelenin nedeni? Bu parayı acilen oradan kurtarıp, seçim öncesi dışarıya mı taşımaktır asıl amaç? Yani hedef yeni havalimanını hızlıca elden çıkarmak mıdır?”

“Burada asıl korku nedir? İşlenen günahların bedeli olarak, üçüncü havalimanının kamulaştırılma korkusu mu? Yeni havalimanını hızlıca satabilmek için, Atatürk Havalimanı’nın varlığı olası yatırımcıya risk teşkil edeceğinden, bu milli servet hızlıca yok edilmeye mi girişildi?”

“Peki bunların Katarlı veya S. Arabistanlı suç ortaklarına biz nefes aldıracak mıyız? Onlar burada rahat edebileceklerini mi zannediyorlar? Yok edilen Atatürk Havalimanı’nın değerini de çetelerden, onların siyasal ayağından ve yabancı suç ortaklarından alacağımızı bilmiyorlar mı?”
“Yatırımcı dostlarınıza da anlayacakları dilden anlatayım: Milletimizden çalınanlarla yapılan hiçbir şey size satılamaz. Beytülmal ile ilgili işlenen suçlarda siz dahil kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Gelecekseniz, bunu bilerek gelin.”

ARAPÇA MESAJ PAYLAŞTI

Kılıçdaroğlu, Twitter paylaşımına Arapça bir mesaj da ekledi.

 

Kilicdaroglu 1

“Bu işte yer almış herkese son bir lafım olsun: Bu iş “Talimat aldım, mecburdum. diyeceğiniz bir iş değildir, bunun adı vatana ihanettir. Siz de sorumlu olacaksınız. Bu işte bir damla mürekkebi olan herkes vatan hainidir. O makinelerin müteahhiti; sana ise özel ilgi göstereceğiz!”

Kılıçdaroğlu, SADAT şovunda da karşılık bulamadı

Kemal Kılıçdaroğlu Arapça tweetle Suudi Arabistan ve Katarlı yatırımcıları tehdit etti!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.