Festivalde dehşet! Kaynar kazanın içine düşen epilepsi hastası, acı içinde can verdi

Hindistan'ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletinde arkasındaki kaynar kazana yaklaşmasının ardından dengesini kaybeden adam, kazana düşerek yaşamını yitirdi. Herkes adamın intihar ettiğini sanarken, eşi tarafından yapılan açıklamada talihsiz adamın epilepsi hastası olduğu belirtildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hindistan‘ın güneyindeki Tamil Nadu eyaletindeki yer alan Madurai’de bir kişi, kaynayan kazanlardan birinin içine düştü. Aadi Festivali için hazırlanan yulaf lapası kazanına düşen 54 yaşındaki adamın yardımına çevredekiler koşarken, kazanın sıcak olması nedeniyle adamı kurtarmakta zorlandılar. Ardından bir kişi kazanını devirerek adamı kazandan çıkardı. Vücudunun yüzde 65’i yanan adamın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği aktarıldı.

TÖKEZLEDİKTEN SONRA KAZANA DÜŞTÜ

Olayın 29 Temmuz’da meydana geldiği, güvenlik kamerası görüntülerinin ise 2 Ağustos’ta sosyal medyaya sızdırılması ile gündem oldu. Güvenlik kamerası görüntülerinde, 54 yaşındaki adamın, tökezlediği ve kazana tutunduğu, ardından içine düştüğü görüldü.

EŞİ, EPİLEPSİ HASTASI OLDUĞUNU AÇIKLADI

Polis, olayla ilgili soruşturma başlatırken, adamın intihar ettiği üzerinde de durulduğunu ifade etti. Hayatını kaybeden adamın eşi ise polise şikayette bulunarak, kocasının intihar etmediğini ve epilepsi hastası olduğunu ifade etti. Kadın, kocasının kazanın yanına gittiğinde bir nöbet geçirdiğini ve dengesini kaybederek içine düştüğünü söyledi.

Festivalde dehşet! Kaynar kazanın içine düşen epilepsi hastası, acı içinde can verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.