Kastamonu’da can pazarı! 4 araç birbirine girdi… Tuncel Yılmaz, Veli Özdemir ve Şükrü Güler hayatını kaybetti

Kastamonu-Taşköprü karayolunda çok feci bir kaza meydana geldi. Motosiklete çarpmamak için direksiyonu kıran sürücü karşı şeride geçince otomobil, önce minibüse, ardından da 2 araca daha çarptı. Can pazarının yaşandığı anlarda Tuncel Yılmaz, Veli Özdemir ve Şükrü Güler hayatını kaybetti. Yaralanan Adem Z., Ziya B., Nezahat G., Mustafa S. ve Mehmet K. yaralı olarak hastaneye kaldırıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu-Taşköprü karayolu Bük köyü mevkiinde kaza meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, plakası öğrenilemeyen Toyota marka aracın sürücüsü, önüne çıkan motosiklete çarpmamak için manevra yapınca yolun karşı şeridine geçti. Takla atarak karşı şeride geçen otomobil, önce minibüse, ardından da 2 araca daha çarptı.

Kastamonu’da öğretmen Öznur Çörekcioğlu 6. kattan düşerek can verdi

 

Otomobilin çarptığı minibüs ise kaza yerinden yaklaşık 300 metre ileride durabildi. Kazanın ardından can pazarının yaşandığı olay yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kazaaa

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Kazada Tuncel Yılmaz, Veli Özdemir ve Şükrü Güler hayatını kaybetti. Yaralanan Adem Z. (51), Ziya B. (55), Nezahat G. (50), Mustafa S. (42) ve Mehmet K. (44) ambulanslara bindirilerek Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. İtfaiye ve sağlık ekipleri, el fenerleriyle çevrede başka yaralı olup olmadığını aradı.

Kazaaaa

UÇARAK ÜZERİMİZE GELDİ

Can pazarının yaşandığı kaza anını anlatan Suat Kıroğlu, “Biz, Samsun’a gidiyorduk. Karşı şeritten uçarak üzerimize geldi. Önce bizim aracımıza çarptı, ardından arkadan gelen araçlara çarptı. Bize çarptıktan sonrasını biz göremedik. Ancak 300 metre ileride durabildik biz. Aracımız devrilmedi. Şansa el frenini çektik ve gelip burada durduk. İki kişiyi kontrol amaçlı hastaneye getirdiler. Aracımız, ilk bize çarpmanın etkisiyle bu hale geldi. Biz başka hiçbir yere çarpmadık. Araba çarpınca bu hale geldik” dedi

Kastamonu’da can pazarı! 4 araç birbirine girdi… Tuncel Yılmaz, Veli Özdemir ve Şükrü Güler hayatını kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.