15 öğrenciyi taciz eden sapık kantinci Turan Duman’ın yeni rezillikleri ortaya çıktı

İzmir'de Ülkü Ortaokulu'nda 15 kız öğrenciyi taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan 44 yaşındaki sapık kantinci Turan Duman'ın başka vukuatları daha ortaya çıktı.

Turan Duman
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Karabağlar ilçesindeki Ülkü Ortaokulu’nda kantinci Turan Duman (44) iddiaya göre, 7’nci ve 8’inci sınıfa giden kız öğrencileri farklı farklı zamanlarda taciz etti.

TÜRKİYE SAPIK KANTİNCİYİ KONUŞUYOR

Öğrencilerden ikisi, durumu okul müdürü Ali Gür’e bildirdi. Ali Gür de kantinciden gelebilecek olası bir tepkiye karşı öğrencileri kendi odasında korumaya alarak durumu polise bildirdi.

Bu olayı öğrenen 8. sınıf erkek öğrencileri kantini basarak Turan’a tepki gösterdi. Tepkilerden korkan Turan da polisler okula gelmeden kaçtı. Polis ekipleri kaçan Turan Duman’ı bir süre sonra yakalamayı başardı. Turan sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Turan Duman

ÖĞRENCİLER ODAYA KAPATILMAMIŞ

Velilerin iddia ettiği gibi çocukların izolasyon odasına kapatılmadığı öğrenilirken, elinden telefon alındığı öne sürülen Ö.’nün de cep telefonunun bulunmadığı belirtildi. Okuldaki tüm öğretmenlerin büyük bir soğukkanlılıkla öğrencileri dinleyerek okul müdürü Ali Gür aracılığıyla durumun kısa sürede güvenlik güçlerine ihbar edildiği anlaşıldı.

Turan Duman

Veliler tarafından şikayet edilen öğretmenlerin tayinleri güvenlik gerekçesiyle başka okullara alındı. Öğretmenlerin bu durumdan dolayı mağdur oldukları öğrenildi. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tacize uğrayan öğrencilere psikolojik destek vermeye devam ediyor.

Turan Duman

YENİ VUKUATLARI ORTAYA ÇIKTI

Ülkü Ortaokulu’nda ağabeyi ile birlikte 7 yıldır kantini işleten 44 yaşındaki Turan Duman’ın başka vukuatları daha ortaya çıktı. Turan Duman’ın kantin yönetmeliğine ve yasak olmasına rağmen ortaokul öğrencilerine kendi hazırladığı çiğ köfteyi sattığı öğrenildi. Turan’ı ayrıca son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin sattığı, bunun öğrenciler tarafından fark edilerek okul yönetimine bildirildiği ve bu nedenle uyarı aldığı belirtildi. Turan Duman’ın yazın okullar tatilken Çeşme’de midyecilik yaptığı, kışın yine kantin işine döndüğü öğrenildi. Okuldaki öğretmenlerin gereğinden fazla samimi davrandığı için Turan Duman ile aralarına mesafe koyduğu, mecbur kalmadıkça kantinden alışveriş yapmadıkları belirtildi.

Turan Duman

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
15 öğrenciyi taciz eden sapık kantinci Turan Duman’ın yeni rezillikleri ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir