Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinden ilk fotoğraflar geldi

14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney Plus’ın ilk Türk içeriği resmen duyuruldu. Diziden ilk kareler de paylaşıldı…

featured
service

Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu’nu başrolde buluşturan Kaçış dizisi, platfomda yayınlanacak ilk yerli yapım olarak öne çıkacak. Başrol oyuncuları ve tüm ekip de böylelikle Disney Plus’ın Türkiye’deki faaliyetleri noktasında tarihe geçecek.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği dizinin hikayesini Engin Akyürek kaleme aldı ve senaryosunu da Ali Doğançay yazdı.

kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 1

Dram, aksiyon ve macera türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Dizide Engin Akyürek’in yanı sıra İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor.

kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 2

Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor.

Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney Plus’ta yayınlanacak.

kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 3 kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 4 kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 5 kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 6 kacis enginakyurek iremhelvacioglu disneyplus 9

Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Kaçış dizisinden ilk fotoğraflar geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir