Kaçakçı CHP’li başkan Vahap Seçer’den inanılmaz pişkinlik! Hz. Ömer’den örnek verdi…

Kaçak su kullandığı ortaya çıkan CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, "Hz. Ömer'in adaleti" diyerek vatandaşların gözünü boyamaya çalıştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyonluk Neptün Yalı Sitesi’nin havuz dolumunda ve bahçe sulamasında su sayacını devre dışı bırakarak kaçak su kullandığı deşifre olan CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, pişkinlik kokan ifadeler kullandı.

Tarsus’un Mithatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen kaçakçı Vahap Seçer, vatandaşlara hizmet etmek için gayret ettiklerini iddia etti.

Göreve geldiğinde kaçak su kullananlara asla müsamaha göstermeyeceğini söyleyen ancak kendi lafını çiğneyerek kaçak su kullanan Seçer vatandaşların gözünü boyamaya çalışarak şu ifadeleri kullandı:

“Kolay vazife yapmadığımızı biliyorsunuz. Kısıtlı imkânlarımızı kullanıp, israf etmeden, kul hakkı yemeden, birilerinin yemesine müsaade etmeden, tüyü bitmemiş yetimin hakkını israf etmeden, ama her şeyden önemlisi Hz. Ömer adaletini hizmete ihtiyacı olan her mahalleye eşit olarak ulaştırma gayreti ve azmi içerisindeyiz.”

Kaçakçı CHP’li başkan Vahap Seçer’den inanılmaz pişkinlik! Hz. Ömer’den örnek verdi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.