Mustafa Keser-Bülent Ersoy kavgasına İzzet Yıldızhan da dahil oldu! “Ben daha sabırlı çıktım”

featured

İzzet Yıldızhan geçmiş yıllarda Bülent Ersoy ile bir program yapmış ve bu program 4 hafta sonra yayından kaldırılmış, sonrasında ise Yıldızhan’ın çarpıcı açıklamaları gündem olmuştu.

Benzer olay geçtiğimiz günlerde Mustafa Keser’in başına geldi. Keser’in Ersoy ile sunduğu program iki hafta içerisinde yayından kaldırıldı.

Bülent Ersoy ile Mustafa Keser arasında büyük kavga! Benzemez Kimse Bize yayından kaldırıldı

“BEN 4 HAFTA DAYANABİLMİŞTİM”

Snob Magazin’in haberine göre; konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mustafa Keser’in durumu İzzet Yıldızhan’a sorulduğunda, başarılı şarkıcı; “Ben Mustafa (Keser) abiden daha sabırlı çıktım. Ben 4 hafta dayanabilmiştim, kendisi 2 hafta dayanabildi. Bülent Ersoy’un artık böyle programlar yapmaması lazım. Bu tarz programlarda olmak yerine daha çok sağlığına dikkat etmesi lazım. Bu tarz sanatçılarımızın kendilerini koruması ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir.

Mustafa Keser’den Bülent Ersoy’a füze! “Diva kadından olur, sen kim diva’lık kim?”

“BAZI SANATÇILARLA ÇALIŞMAK ZORDUR”

Benim böyle bir rahatsızlığım olsa, tüm samimiyetimle söylüyorum bu tarz işlerin içinde yer almam. Bu karmaşanın içine kendimi sokmam. Tekrar o konulara girmek istemiyorum açıkçası ama ben o dönem Mustafa Keser’den daha sert açıklamalarda bulunmuştum. Bu süreçte de açıklamalarım halkta karşılık bulmuştu. Neticede halk tarafından kabul görmüş bazı sanatçılarla çalışmak zordur.” açıklamasında bulundu.

Mustafa Keser’i çıldırtan gerçekler! Benzemez Kimse Bize’de Bülent Ersoy’un gay ekibi, alkol, dedikodu…

PCR TESTİ TARTIŞMASI

Son olarak Bülent Ersoy’un orkestrasının KKTC’de tutuklanmasıyla ilgili ise; “Bu süreçte o arkadaşlara gerçekten çok üzüldüm. Bülent Ersoy’a üzülmedim. Orkestra da çalışan kişiler günlük işe gidip gelen, ailesine bakan, çocuğu olan insanlar. Ben aynı pozisyonda olsam, kesinlikle dönmezdim oradan. Baktığınız zaman Bülent Ersoy’un bugün Türkiye’de her tarafta kabul gören bir kimliği var.

Ben orada olsam Başbakan’a kadar çıkar gerekli girişimlerde bulunur, suçu olmayan o insanları orada bırakmazdım. Biz konsere gittiğimiz zaman PCR testini yapan benim menajerim. Orkestranın bundan haberi yok ki? Yani tüm sorumluluk bizde bu durumda. Baktığınız zaman burada suç Bülent Ersoy’da” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir