Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün Beşiktaşlı mı? Galatasaray’da büyük ayaklanma…

Burak Elmas'ın ekibinde yer alan Özgür Işıtan Gün'ün Bşeiktaşlı olduğu iddiası sosyal medyayı karıştırdı. Galatasaraylı taraftarlar #IşıtanGünİstifa etiketi ile Galatasaraylı yöneticiyi istifaya davet etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın ekibinde yer alan Işıtan Gün’ün Beşiktaş forması ile çekilen fotoğrafı Galatasaray’ı karıştırdı. Işıtan Gün’ün Beşiktaşlı olduğunu iddia eden taraftarlar, sosyal medyada #IşıtanGünİstifa etiketi ile yöneticilerini istifaya davet ettiler.

IŞITAN GÜN KİMDİR?

Hollanda takımı Fortuna Sittard’ın Başkanı Işıtan Gün, 1975 yılında dünyaya geldi Kadıköy Anadolu Lisesi’nin ardından 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden, 2000 yılında ise City University of New York’ta uluslararası finans master bölümünden mezun oldu. ABD’de proje geliştirme ve proje finansmanı alanlarında çalıştıktan sonra 2006 yılında Türkiye’ye dönerek enerji sektöründe yatırımları olan Met Capital Partners şirketinde yönetici olarak çalıştı.

Işıtan Gün, 2013 yılında Galatasaray Spor Kulübü’nde Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden sorumlu İcra Kurulu olarak görev yaptı. Daha sonra kulüpte mali işlerden de sorumlu COO olarak görev aldı. 2016 yılından beri Fortuna Sittard’ın başkanlığı yapıyor.

Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün Beşiktaşlı mı? Galatasaray’da büyük ayaklanma…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.