İş insanı Seyfettin Ulupınar intihar etti! Geriye sır dolu bir intihar notu kaldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yaşayan iş insanı 45 yaşındaki Seyfettin Ulupınar’ın evinde silahla intihar etmesine ilişkin olaydaki sır perdesi, merak yarattı.

Evli ve 3 çocuk sahibi Ulupınar’ın intihar etmeden önce de bir not bıraktığı öğrenildi. Notu teslim alan polis ekipleri, soruşturmayı notta yer alan detaylara göre ilerletecek.

Komşuları içeriye giremedi

Dün saat 15:00 sıralarında Kağıthane Merkez Mahallesi Destan Sokak üzerinde bulunan 3 katlı bir binanın 2. katında oturan Seyfettin Ulupınar’dan haber alamayan yakınları, komşularına haber verdi. Ulupınar’ın komşuları kontrol etmek için eve geldi ancak içeriye giremedi.

Silahla intihar ettiği belirlendi

Ardından polis ekiplerine haber veren komşular, polis ile birlikte daireye girebildi. Komşuları Seyfettin Ulupınar’ı yerde hareketsiz halde buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk incelemede Ulupınar’ın silahla intihar ettiği tespit edildi. Polis ekipleri tarafından yapılan incelemelerde Seyfettin Ulupınar’ın intihar etmeden önceye geride bir not bıraktığı öğrenildi.

Olayla ilgili inceleme sürüyor

Olay yerindeki incelemelerin tamamlanmasının ardından Seyfettin Ulupınar’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Kendi yaşadığı evde silahla intihar eden Ulupınar’ın evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Ulupınar’ın neden intihar ettiği, arkasında bıraktığı notun içerisinde yazan detayların anlaşılmasından sonra netlik kazanacak.

İş insanı Seyfettin Ulupınar intihar etti! Geriye sır dolu bir intihar notu kaldı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.