Irkçı provokatör Ümit Özdağ’dan iç savaş çığırtkanlığı

Türkiye'de yaşayan sığınmacıları hedef gösteren ve sokakları karıştırmak için her gün onlarca yalan-kurgu paylaşımlar yapan Ümit Özdağ, ağzındaki baklayı çıkardı. Özdağ, Türkiye'de mutlaka bir iç savaş çıkacağını ve bunun kaçınılmaz olduğunu söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendisini derin devletin adamı, istihbaratçıların hocası, uluslararası strateji uzmanı olarak tanımlayan ve bu yolla Ülker Grubu ve Diyanet başta olmak üzere pek çok firmaya ve kuruma ‘çöken’ Ümit Özdağ’ın karanlık geçmişi, bugün yaptığı provokasyonlara ışık tutuyor.

Bugünlerde sığınmacılar üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışan Özdağ’ın sosyal medyada yaptığı dezenformasyonda asıl amacının Türkiye’de bir iç savaş çıkaracak ortamı hazırlamak olduğu daha önce defalarca dile getirilmişti.

Her gün yalan ve kurgu içeriklerle Türk halkının sığınmacılara saldırması için kışkırtma yapan Özdağ’ı ciddiye alan birkaç meczup, sığınmacılara karşı saldırıda bulunmuş ve ırkçı cinayetler işlenmişti.

Ümit Özdağ’ın mide bulandıran ilişki ağı deşifre oldu! ‘2023 bir seçim değil, istihbarat savaşı olacak’

“TÜRKİYE’DE İÇ SAVAŞ ÇIKACAK”

Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın bugün Aydın’da gazetecilerin kendisine sorduğu “Sığınmacıların Türkiye’ye en büyük tehdidi nedir?” sorusuna “iç savaş” cevabını verdi.

Türkiye’de iç savaş çıkacağını ve bunun %99 değil %100 ihtimal olduğunu söyleyen ırkçı provokatör, böylelikle ağzındaki baklayı da çıkarmış oldu. Gün boyu sosyal medyada ırkçı çetesi ile sığınmacıları hedef gösteren ve Türk halkının sığınmacılara saldırması için uğraşan Özdağ, bugüne kadar da işlenen ırkçı cinayetlerin azmettiricisi olmakla itham edilmişti.

Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın PKK ile görüştüğü ortaya çıktı! İşte şok eden ihanetin belgesi

 

Irkçı provokatör Ümit Özdağ’dan iç savaş çığırtkanlığı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.