Irkçı provokatör Ümit Özdağ, Arap düşmanlığını böyle ilan etti: “Ha sen Türkmensin, sende sorun yok”

Kilis'e giden Ümit Özdağ'ın esnaf ziyareti sırasında girdiği bir dükkanda yaşadığı diyalog, Arap düşmanlığı gözler önüne serdi. Suriyeli esnafa "Nerelisin sen?" diye soran Özdağ, "Suriyeliyim, Türkmenim." cevabını alınca "Ha sen Türkmensin. Bizdensin. Sende sorun yok." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Irkçı provokatör Ümit Özdağ, Kilis’te konuştuğu Suriyeli esnafın Türkmen olduğunu öğrenmesi sonrası “Sen bizdensin. Sen de sorun yok” ifadelerini kullandı.

Sığınmacı düşmanlığı yaparak kendine siyasi bir kariyer inşa etmeye çalışan ırkçı provokatör Ümit Özdağ, her gün yeni bir skandala imza atıyor.

Ümit Özdağ’ın trolünden Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Adem Taşkaya hakkında şok iddia: ‘Öz kızını istismar etti’

Özdağ, Kilis’te girdiği bir dükkanda Suriyeli bir esnafla karşılaştı. Esnafa “Nerelisin sen?” diye soran Özdağ, “Suriyeliyim, Türkmenim.” cevabını aldı. Bunun üzerine geri adım atan Özdağ, “Ha sen Türkmensin. Bizdensin. Sende sorun yok. Yasalara göre de sorun yok. Suriyeliler Suriyeye dönsün, Türkmen kardeşlerimizden isteyenler burada kalabilir.” ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ iyice sıyırdı! Gençlere skandal çağrı: ‘Anne babanızı eve kilitleyin’

Özdağ’ın kullandığı ırkçı ifadeler karşısında ne diyeceğini şaşıran esnafın yüzüne yansıyan üzüntü dikkat çekti.

 

Irkçı provokatör Ümit Özdağ, Arap düşmanlığını böyle ilan etti: “Ha sen Türkmensin, sende sorun yok”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.