Ekrem İmamoğlu: “Kılıçdaroğlu ile bizi kavga ettirecek biri henüz doğmadı”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile aralarında sorun olduğu iddialarına cevap verdi.

imamoğlu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’de Ekrem İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu kanatlarının ikiye bölündüğü iddia edilmişti. CHP İstanbul İl Örgütü’nün meclis üyeleri buluşmasında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun mesajları dikkat çekti. İmamoğlu yaptığı açıklamada “Parti içinde veya dışında uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah’ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı” dedi.

CHP’NİN ETKİNLİĞİNDE SEZEN AKSU’NUN ŞARKISI ÇALINDI

Cumhuriyet gazetesinden Sena Tufan’ın haberine göre, CHP İstanbul İl Örgütü’nün meclis üyeleri buluşması dün gerçekleşti. Şarkı sözleri nedeniyle tepkilere maruz kalan olan sanatçı Sezen Aksu’nun şarkılarının çalındığı etkinlikte, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da önemli mesajlar verdi.
Imamoğlu

İMAMOĞLU’NDAN KILIÇDAROĞLU İLE KAVGA İDDİALARINA CEVAP

İmamoğlu ise parti içi gruplaşmalara değinerek “Parti içinde veya dışında uzlaşamayacağımız kimse olmamalı. Genel başkanımla beni kavga ettirecek bir Allah’ın kulu henüz Türkiye topraklarında doğmadı. İstanbul seçimlerindeki başarımızın arkasında birlik ve beraberlik vardı. ‘Ben değil biz dedik’ şimdi yine, ‘Ben değil biz ve dostlarımız’ diyoruz” diye konuştu.

Imamoğlu

İBB’DEKİ TEFTİŞ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

İmamoğlu, İBB’deki teftişi hatırlatıp “Meclis’teki arkadaş İBB’de 550 terörist var demişti. ‘Bulun, getirin’ diyoruz, ortada kimse yok. Her gün İmamoğu, her gün İBB, her gün İstanbul ile uğraşıyorlar. Ama şunu bilsinler ki ne korkarız ne de pabuç bırakırız” ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu: “Kılıçdaroğlu ile bizi kavga ettirecek biri henüz doğmadı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.