İETT rezilliği! İstanbullunun Ekrem İmamoğlu isyanı: ‘Sanatçılara konser parası vereceğine otobüs al’

İstanbul, CHP’ye geçtiğinden beri hiç görmediği rezaletleri görmeye başladı. Özellikle ulaşımda sınıfta kalan İBB yönetimindeki İETT’de rezaletlerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak yaşadığı mağduriyeti sosyal medyadan paylaşan vatandaş, ‘’Ekrem İmamoğlu İstanbul kKavuştay'ı altında sanatçılara konser parası vereceğine, belediye başkanı olduğu İstanbul'a bir iki düzine otobüs alsın.’’ sözleriyle isyan etti.

featured

İETT’de bakım onarım işlerinin yandaşa verilmesinin ardından kazaya karışan ya da vatandaşın ittirdiği otobüslerin görüntüleri, artık İstanbulluların görmeye alışık olduğu manzaralardan.

Son olarak bir vatandaş, İETT otobüslerinin durağa geç gelmesinden dolayı her gün işe geç kaldığını belirterek Cumhuriyet Halk Partili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na sosyal medyadan isyan etti.

İETT’deki çöküşün bir sebebi daha ortaya çıktı!

‘’Ekrem İmamoğlu İstanbul Kavuştay’ı altında sanatçılara konser parası vereceğine, belediye başkanı olduğu İstanbul’a bir iki düzine otobüs alsın.’’ diyen kullanıcı, şunları söyledi;

‘’Her gün yaşanan kronik sorun. 7.30’da durağa gelmeme rağmen 1 saattir durakta bekliyorum. Her gün işime geç kalıyorum. Ekrem İmamoğlu İstanbul Kavuştay’ı altında sanatçılara konser parası vereceğine, belediye başkanı olduğu İstanbul’a bir iki düzine otobüs alsın. Rezillik başka bir açıklaması yok…’’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir