İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya’dan ayrılmasını eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses’e bağladı: ‘Kara peçeli evime domuz yağı sürmüş’

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük eski sevgilisi Gülçin Karakaya ile aşkının bitmesine neden olarak eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'i hedef gösterdi. Ahmet Tatlıses ve eski eşinin kendisine büyü yaptığını ileri süren Tatlıses'in sözleri sonrası Adalet Sara'dan paylaşım geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük asistanı Gülçin Karakaya ile evlenme hazırlığı yaparken sessiz sedasız bir ayrılık yaşadı. Karakaya’yı çok sevdiğini söyleyen Tatlıses ilişkisinin bitmesine oğlu Ahmet Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara’nın sebep olduğunu söyledi. İbrahim Tatlıses bununla da kalmadı ve eski eşi ve oğlunu büyü yapmakla suçladı.

İbrahim Tatlıses’in sözlerine oğlu Ahmet Tatlıses’ten sert tepki: ‘Akıl sağlığıyla ilgili…’

Tatlıses, eski eşi Adalet Hanım ve oğlu Ahmet Tatlı’nın kendisine ait olan Bodrum’daki evine büyü yaptıklarını ifade ederek şunları söyledi:

Ekran Goruntusu 2022 06 23 154150

“EVİME DOMUZ YAĞI SÜRMÜŞ”

“Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum. Ona ev aldım araba aldım daha da alırdım ama o kara peçeli ve oğlu var ya evime domuz yağı sürmüşler” dedi.

İBRAHİM TATLISES’İN ESKİ KARISI PATLADI

İbrahim Tatlıses’in bu sözleri oğlundan sonra bir tepki de eski eşi Adalet Sara’dan geldi.

Adalet Sara paylaşımında “Maddi ve manevi gerçekle alakalı olmayan yalan, iftira ve hakaretlere maruz bırakılıyorum” dedi.

Ekran Goruntusu 2022 06 23 154100

İbrahim Tatlıses’in eski karısı daha sonra büyüyle ilgili ayet ve surelerden alıntılar yaptığı bir paylaşımı da takipçilerine sundu.

Ekran Goruntusu 2022 06 23 154127

İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya’dan ayrılmasını eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses’e bağladı: ‘Kara peçeli evime domuz yağı sürmüş’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.