Ekrem İmamoğlu’nun çılgın projesi ‘İBB İnanç Masası’, Atatürk düşmanlarının istihdam merkezi haline gelmiş

PKK'nın paralel Diyanet yapılanması DİAYDER üzerinden PKK'lı teröristlerin ailelerine market yardımı ulaştırdığı iddia edilen İBB İnanç Masası'nda skandalların ardı arkası kesilmiyor. Masa, adeta Atatürk düşmanlarının istihdam merkezi haline getirilmiş.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ‘Dinler Arası Diyalog’ için kurduğu İnanç Masası, bundan tam bir sene önce faaliyete başlamıştı. DİAYDER iddianamesinde de adı geçen İnanç Masası’nın, PKK’lı teröristlere market yardımlarını ulaştırdığı iddia edilmişti.

İBB İnanç Masası çalışanı Fatma Yavuz’dan inciler: “Atatürk’ten nefret ediyorum, ülkücüler hırsızdır, Türkler soykırım yapmıştır”

İBB İNANÇ MASASI SORUMLUSU DA ATATÜRK DÜŞMANI ÇIKTI

İBB İnanç Masası’nda Ekrem İmamoğlu tarafından işe başlatılan Fatma Yavuz’un Türk milletine, Atatürk’e ve ülkücülere ettiği hakaretlerin yankıları geçmeden bu defa da İnanç Masası Başkanı Vedat Kara’nın da Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’e düşman olduğu ortaya çıktı.

Screenshot 89

Screenshot 95

Screenshot 90

ÜLKÜCÜLERE DÜŞMANLIK

Türk milletini sözde Ermenistan ve sözde ‘Dersim’ katliamları için suçlayan İBB İnanç Dairesi sorumlusu Vedat Kara da tıpkı büro personeli Fatma Yavuz gibi ülkücü düşmanı…

Screenshot 93 Screenshot 91

‘BEN DE SOYKIRIM DİYORUM’

1915 olayları için ‘soykırım’ ifadesini kullanan Kara’nın İBB’de görev almasına PKK’lılara ses çıkarmayan İYİ Parti’nin nasıl tepki vereceği merak konusu oldu…

Screenshot 92

 

Ekrem İmamoğlu’nun çılgın projesi ‘İBB İnanç Masası’, Atatürk düşmanlarının istihdam merkezi haline gelmiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.