Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Süfli heveslerle başka ülkelere gidenlere acıyoruz’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sırf daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek, daha çok konsere gidebilmek için başka ülkelerin kapısına varanlara acıyarak bakıyoruz" dedi.

featured
service

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etlik Şehir Hastanesi Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan, ”Sufli heveslerle başka ülkelere gidenlere acıyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

” Gençlerimizin başka ülkelerdeki hiçbir şeye gıpta ile bakmayacakları gelişmişlikte bir Türkiye’yi inşa edene kadar bize durmak yok.

Sağlık ordumuza katılan her doktorumuzu, asistanımızı, hocamızı akademik statü ve özlük hakları bakımından destekleyerek markalaşma sürecini hızlandıracağız.

Türkiye’nin kaybetmeyi göze alacak tek bir evladı yok. Bilaistisna her insanımız potansiyeli, enerjisi, kabiliyetiyle ülkemiz için değerlidir, kıymetlidir.

Etlik Şehir Hastanesi açıldı… Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Her şehir hastanemizi birer marka haline getireceğiz’

Hiç kimsenin ülkenin birikimlerini heba edecek, milletimizin geleceğini tehlikeye atacak fütursuzluklar sergilemesine izin veremeyiz.

Başka ülkelerin, toplumların, hayat biçimlerinin güzellemesini yapanların gayesi bize iyilik etmek değil en büyük gücümüz olan sosyal yapımızı çökertmektir.

Özellikle sırf daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek, daha çok konsere gidebilmek için başka ülkelerin kapısına varanlara acıyarak bakıyoruz.

Böyle hevesle yola çıkanların sığınacakları bir aile, sosyal bünye bulamayınca yaşayacakları pişmanlığı tahmin edebiliyoruz.”

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Süfli heveslerle başka ülkelere gidenlere acıyoruz’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir