Hazal Kaya imaj değiştirdi! İşte yeni hali…

Geçtiğimiz yıl projesi için koyu renkteki saçlarını bakıra boyatan başarılı ünlü oyuncu Hazal Kaya, eski imajına geri döndü. Kaya, yeni imajını da sosyal medyadan sevenleriyle paylaştı.

featured
service

Aşk-ı Memnu dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Hazal Kaya, rollerinin yanı sıra imajı ve paylaşımlarıyla da sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hazal Kaya ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor

ESKİ İMAJINA DÖNDÜ

Geçtiğimiz sene Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi için saçlarını bakır renge boyatan oyuncu, çekimlerin bitmesiyle eski imajına geri döndü. Saçlarını yeniden koyu kahveye boyatan oyuncu, son halini de 1,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

1 94

ROLÜ İÇİN SAÇLARINI BOYATMIŞTI

Hazal Kaya, geçtiğimiz sene saçları için yaptığı açıklamada “Pera Palas gibi sıra dışı bir işe başlarken de öff izlemek için de izlemeniz için de deli gibi sabırsızlanıyorum radikal bir değişiklik yapalım da canım Esra’mın ruhuna uygun olsun dedik. Şimdi esas meseleye geleyim. Bugüne kadar sana bu tonlar çok yakışır diye fotoğrafta gördüğünüz renkten ve tonlarından bana bahsetmemiş olan bütün arkadaşlarıma teessüf ediyorum, hepinize yazıklar olsun! Engeli basıyorum” demişti.

2 85 3 72 4 46 5 35

Hazal Kaya imaj değiştirdi! İşte yeni hali…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir