Emekçiye tehdit, akrabaya kıyak! CHP’li Hayri Türkyılmaz yeğeni Müge Türkyılmaz’ı belediyede müdür yaptı

Mudanya Belediye Başkanı CHP’li Hayri Türkyılmaz, yeni bir skandalla daha gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda belediye işçilerine yaptığı kameralı tehditle büyük tepki toplayan Türkyılmaz’ın, abisinin kızı olan yeğeni Müge Türkyılmaz’ı Belediyenin kreşine müdür yaptığı öğrenildi.

featured
service

Mudanya Belediye Başkanı CHP’li Hayri Türkyılmaz, geçtiğimiz ay kendilerine yapılan maaş zammını az bulan sendikalı işçileri, akıl almaz bir yöntemle tehdit etmişti.

İşçileri bir salonda toplayan ve verilen maaş zammını yeterli bulup bulmadıklarını sorarak el kaldırıp oylamalarını isteyen Türkyılmaz, salona kurdurduğu kamera ile el kaldırmayanları tespit edip işten atmakla tehdit etmiş ve kameralar olduğu için el kaldırmak zorunda kalan işçiler, yapılan zammı kabul edip sözleşme imzalamak zorunda kalmıştı.

752x395 emekciye tehdit akrabaya kiyak chpli baskan yegenini belediyede mudur yapti 1664079178731

Sabah’taki habere göre kamuoyunda büyük yankı bulan ve tepki çeken olayın ardından CHP’li Türkyılmaz bu kez yakın akrabaya kıyakla gündeme geldi.

0x0 emekciye tehdit akrabaya kiyak chpli baskan yegenini belediyede mudur yapti 1664079195837

ÖZ YEĞENİNİ MÜDÜR YAPTI

Kentte hizmet üretmemekle eleştirilen ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini de çürümeye terk ettiği için tepki toplayan Başkan Türkyılmaz, emekçilere yaptığı kameralı tehdit olayının ardından bu kez yakın akrabasını müdür yaptı.

CHP’li Türkyılmaz’ın ağabeyinin kızı Müge Türkyılmaz’ı Belediyenin kreşi olan Agah Bursalı Kreşine Müdür yaptığı ortaya çıktı.

0x0 emekciye tehdit akrabaya kiyak chpli baskan yegenini belediyede mudur yapti 1664079186678

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞIYOR

Öz yeğenini belediyede kıyak yapan CHP’li Başkan Hayri Türkyılmaz’a sosyal medyadan da tepkiler yağıyor. Birçoğu Mudanyalı olan ve kentin sorunlarının paylaşıldığı sayfadan skandalı gören vatandaşlar, yaptıkları yorumlarla Türkyılmaz’a ateş püskürüyor.

CHP’li Mudanya Belediyesinde büyük skandal! Başkan Hayri Türkyılmaz’dan işçilere kameralı tehdit

CHP’nin geçtiğimiz seçimlerde kullandığı “herşey güzel olacak” sloganı üzerinden yazılan yorumlarda, CHP’nin hak ve adalet anlayışının sadece dilde kaldığına vurgu yapılıyor.

 

Emekçiye tehdit, akrabaya kıyak! CHP’li Hayri Türkyılmaz yeğeni Müge Türkyılmaz’ı belediyede müdür yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir