Harry Potter hayranlarına müjde! Yeni filmleri geliyor…

Harry Potter'ın yaratıcısı JK Rowling'in transbireyler hakkında yaptığı açıklamalar sonrasında yeni Harry Potter filmlerinin çekileceği duyuruldu.

harry potter
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en popüler kitap serilerinden Harry Potter’ın yaratıcısı JK Rowling’e tepkiler dinmiyor. Kitap serisi sayesinde dünyanın en çok kazanan yazarlarından biri olan Rowling’in eşcinsel ve transbireyler hakkında yaptığı açıklamaların ardından tepkiler büyüyor.

Harry Potter

ÇEKİMLER HAZİRAN-TEMMUZ GİBİ BAŞLAYACAK

Filmi ve kitaplarını boykot çağrılarının arttığı bir dönemde yapımcılar, Harry Potter’ın yeni filmlerinin yapılacağını duyurdu. Fakat ABD’de Haziran-Temmuz gibi çekimlerine başlanacak yeni filmde eşcinsel, azınlık ve transbireylerin rol alacağı kaydedildi.

Harry Potter

YENİ SERİ İNTERNET ÜZERİNDEN YAYINLANACAK

İnternet üzerinden yayınlanması planlanan bir seri olarak planlanan yeni filmde Harry Potter’ın annesini bir transbireyin canlandırmasının beklendiği duyuruldu. Harry Potter’ın babasının maceralarının anlatılacağı hikayede Asyalı, Afro-Amerikalı, etnik, Latino, Orta Doğulu, Hint, Güney Asyalı ve Güneydoğu Asyalı oyunculara yer verileceği kaydedildi.

Harry Potter hayranlarına müjde! Yeni filmleri geliyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.