Hande Erçel'den sevindiren haber geldi! El Turco’da Can Yaman’ın partneri mi olacak?

Orhan Yeniaras'ın 'El Turco' adlı romanından uyarlanan dizinin hazırlıkları devam ediyor. Can Yaman'ın Osmanlı akıncısını oynayacağı projede partnerin Hande Erçel olacağı iddia edildi.

featured

Kerem Bürsin ile başrolünde oynadığı dizinin 85 ülkede yayınlanmasının ardından uluslararası alanda da büyük bir başarı kazanan Hande Erçel’in instagram hesabının da 29 milyon takipçiye ulaşması, büyük dikkat çeken bir durum. Oyuncu, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla milyonlarca beğeni ve yorum almakta.

Disney Plus’ın gecesinde de gözler Hande Erçel’in üzerindeydi. Oyuncu, straplez siyah mini bir elbise ve uzun eldivenler tercih etmişti. Mücevherleri de göz alıcı olan Hande Erçel, gecenin öne çıkan isimlerinden birisi oldu. Bu arada tabii hayranlarının en çok merak ettiği soru da yeni dizisi…

Bu soru oyuncuya yöneltildi. Zira Disney Plus için çekilecek olan El Turco dizisinde Can Yaman ile kamera karşısına geçmesi bekleniyor oyuncunun. Bu konuda henüz bir netlik yok ve Erçel’in hayranları da merakla beklemekte.

Hande Erçel jipin üstündeki pozlarıyla büyüledi! Derin yırtmacı nefes kesti

HANDE ERÇEL’DEN EL TURCO AÇIKLAMASI

Hande Erçel, yeni dizi sorusuna “Şu an henüz net bir şey yok. Ama beni çok heyecanlandıran projeler var” diyerek yanıt vermişti. Oyuncu, çeşitli senaryolar okumakta olduğunu da belirtti. Fakat bu açıklamasından da anlaşılacağı üzere, şu an için kabul ettiği, hazırlıklarına başladığı bir projesi bulunmuyor! Hala gelen teklifleri değerlendiriyor ve senaryo okuyor. Böylelikle El Turco dizisinde rol almasının da şu an için belli olmadığı anlaşılmakta.

CAN YAMAN İLE AYNI ÜCRETİ TALEP ETTİ İDDİASI

Bir süre önce Hande Erçel’in, El Turco dizisinden gelen teklife, Can Yaman ile aynı ücreti alması karşılığında evet diyeceği konuşulmuştu. Bu iddialar ne kadar doğru bilinmiyor ama Hande Erçel’in El Turco dizisinden gelen teklifi de henüz kabul etmediği son açıklamasıyla ortaya çıkmış oldu!

Hande Erçel’i yakın markaja alan dünyaca ünlü oyuncu Miguel Angel Silvestre, paylaşıma yorumsuz kalmadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir