Hadise’yle yollarını ayıran Kaan Yıldırım sessizliğini bozdu! Ebru Gündeş iddialarına yanıt…

featured

Uzun zamandır Reza Zarrab ile yasak aşk iddialarıyla gündeme gelen Hadise’nin, Kaan Yıldırım’la yaşadığı büyük aşk sona erdi ama dedikoduların ardı arkası kesilmedi.

Kimileri Hadise’nin yeni şarkısının reklamını yapmak için bu yola başvurduğunu söylese de bu ayrılıkta Yıldırım’ın ailesinin de baskı yaptığı konuşulmuştu.

Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş’le konuştu mu?

Önceki gün ise bir magazin programında yer alan iddiaya göre bu ilişkinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gündeş vardı. İddialara göre Kaan Yıldırım çıkan haberlerin detayları öğrenmek için Ebru Gündeş’i aradı.

Gündeş’in tüm detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması üzerine Yıldırım, Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.

Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılığında bomba iddia! Kaan Yıldırım ve Ebru Gündeş telefonda ne konuştu?

“Hadise ile güze bir ilişki yaşadık”

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yıldırım, “Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum. Benim 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhattap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı.

Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir