Yeni Akit Yazarı Hacı Yakışıklı’dan İmamoğlu’na ‘ Mahmut Ustaosmanoğlu sorusu: ‘Lafa gelince 16 milyonun başkanı…’

Yeni Akit Yazarı Hacı Yakışıklı, 23 Haziran’da hayatını kaybeden İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun cenazesinde bulunmayan Ekrem İmamoğlu'nun cenazeye neden katılmadığını sosyal medyadan sordu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu dün son yolculuğuna uğurlandı. Fatih Camii’ndeki törene Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte binlerce kişi katıldı.

Mahmut Ustaosmanoğlu’nun cenazesinde bulunmayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için Yeni Akit yazarı Hacı Yakışıklı‘dan dikkat çeken paylaşım geldi.

Hacı Yakışıklı Twitter hesabından, “Lafa gelince 16 milyon İstanbullu’nun Başkanı neden 1 milyon kişinin toplandığı cenaze namazına gelmez? Yoksa yine; “Cumhurbaşkanı beni niçin çağırmadı?” mı diyecek? Yoksa yine mi mağdur?” sorusunu yöneltti.

1 155

Yakışıklı’nın bu paylaşmının altına Prof. Dr. Bengi Başer ise “Neden gelecekmiş ki!.” ifadelerini kullandı.

2 137

Hacı Yakışıklı ise “Kesinlikle haklısınız! Ekrem İmamoğlu İstanbul’da 1 milyon kişinin katıldığı cenaze merasimine niye gelsin ki? Ermeni Patriğine üzüntü iletmesi ama Mahmut Efendi için taziye mesajı bile atmaması çok doğal! Sonuçta herkesin başkanı olmadığını çok iyi biliyorsunuz!” cevabını verdi.

 

Yeni Akit Yazarı Hacı Yakışıklı’dan İmamoğlu’na ‘ Mahmut Ustaosmanoğlu sorusu: ‘Lafa gelince 16 milyonun başkanı…’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.