Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin ABD’ye açılıyor!

En son rol aldığı Kalp Yarası dizisiyle kariyerinde büyük bir çıkış yapan genç oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dizi sona erdikten sonra setlere bir süreliğine ara vermişti. Başarılı oyuncu çok yakında ABD medyasıyla fotoğraf çekimi yapacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalp Yarası’nın Ayşe’si Yağmur Tanrısevsin ABD basınına damga vurmaya hazırlanıyor.

Yağmur Tanrısevsin, Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı Melis karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Başarılı oyuncu ardından Amerika ortak yapımı The Tragedy adlı korku filminde Jennifer rolünü canlandırdı. Tanrısevsin en büyük çıkışını ise kısa süre önce sona eren Kalp Yarası dizisiyle yaptı.

Yagmur Tanrisevsin 4

FLORİDA’DA FOTOĞRAF ÇEKİMİNE KATILACAK

Kalp Yarası dizisinde Gökhan Alkan ile başarılı bir partnerlik süreci geçiren Yağmur Tanrısevsin, hayranlarından yüksek performansı için büyük övgü almıştı. Kalp Yarası, şubat ayında yayınlanan 32. bölümüyle ekranlara veda ettikten sonra Tanrısevsin setlere bir süreliğine ara vermişti.

Yagmur Tanrisevsin 2

Güneşi Beklerken ve Kalp Yarası dizileri sayesinde yurt dışında ismini duyuran Yağmur Tanrısevsin, Milliyet Cadde’nin haberine göre çok yakında ABD’ye gidiyor. ABD’nin Florida şehrinde bir fotoğraf çekimine katılacak olan Tanrısevsin, bir süre de tatil yapacak.

ROMANTİK KOMEDİ FİLMİNDE ROL ALACAK

Bu arada Yağmur Tanrısevsin yeni projesi için senaryoları okumaya devam ediyor. Başarılı oyuncu kısa süre önce gazetecilere yaptığı açıklamada “Dijital için, onun hazırlıkları var. Yakın zamanda başlayacak. Temmuz ayında başlayacak, ben de heyecanlıyım” diye konuşmuştu.

Yagmur Tanrisevsin 3

Yeniden sete çıkacak olmanın heyecanı içindeki oyuncu yeni rolü hakkında tüyo vermek istemedi. Yağmur Tanrısevsin, romantik komedi filminde yer alacağını söylemekle yetindi.

Yağmur Tanrısevsin kırmızı ceketini sütyensiz giydi, sosyal medya yıkıldı!

Nesrin Cavadzade kıskançlık krizine girdi! Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in öpüşme sahnelerine müdahale…

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin ABD’ye açılıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.