Güzel oyuncu Pınar Deniz, gönlünü kime kaptırdı?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzel oyuncu Pınar Deniz, yeni bir aşka mı yelken açtı? “Aşk 101”, “Vatanım Sensin”, ve “İnsanlar İkiye Ayrılır” gibi projelerde rol alan Pınar Deniz, kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile birliktelik yaşıyordu. Ancak çift, geçtiğimiz haftalarda 7 aylık ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı.

Pinar Deniz

PINAR’IN YENİ AŞKI NAİL GÖNENLİ KİM?

Ünlü oyuncu, Kirazcı ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir aşka yelken açtı. Deniz, birkaç gün önce Emirgan’daki bir mekanda avukat Nail Gönenli ile görüldü. Eğlence turuna çıkan çift, “Yeni bir aşk doğdu!” yorumlarının yapılmasına neden oldu. Taraflar, henüz haklarında çıkan söylentilerle alakalı açıklama yapmadı. Öte yandan Gönenli, daha önce oyuncu Bestemsu Özdemir ile de birliktelik yaşamıştı.

Nail Gonenli Pinar Deniz

“KÖTÜ BİTEN İLİŞKİM YOK”

Öte yandan ünlü oyuncu, hakkında bilinmeyenleri anlatmıştı. Aşk hayatıyla alakalı konuşan oyuncu, “Ben bütün ilişkilerimi saf bir yerden kurarım. Hayata bu duyguları hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitebilmeli. Bu ilişkiyi nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan kötü biten bir ilişkim yok ama üzülüyorsun tabi. Yine de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor.” demişti.

Pinar Deniz Asik Oldu

“BU KAOSTAN BÜYÜK SANAT ÇIKACAK BELKİ”

Köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini kaydeden Pınar Deniz, “İnsanların öze dönmesi gerekiyor. Belki de daha büyük sanat çıkacak bu kaostan. İnsan sevmemeye başladım. Hayvanları sevmeyi tercih ediyorum. Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum. Fikri özgür ve sınırsız insanlara ihtiyacımız var. Sınırlı kafa yapısına sahip insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Kendi içime dönüp kendi hayatımı aydınlatmakla meşgulüm.” ifadelerini kullanmıştı.

Pinar Deniz

VATANIM SENSİN YORUMU

Kariyerinin başlarında oynadığı karakterle kurduğu bağın şiddetinden çok yıprandığını belirten Pınar Deniz, psikolojik destek aldığını da sözlerine eklemişti.

Deniz, “Vatanım Sensin’deyken sürekli oynadığım karakterin kasvetini taşımaktan kendi özel hayatımda da hüzünlü birine dönüştüğümü fark ettim. Bunun üzerine soluğu psikologda aldım. İyi ki gitmişim, artık anında rolden çıkmayı başarıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.” demişti.

Güzel oyuncu Pınar Deniz, gönlünü kime kaptırdı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.