Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Masumlar Apartmanı’nın gerçek karakteriyle ilgili açıklama!

Psikiyatrist ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, gerçek hayattaki hastalarından esinlenerek kaleme aldığı kitabından uyarlanan TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı dizisinin gerçek karakterleriyle ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

featured

Haber Global’de yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu, Psikiyatrist ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu oldu. Gerçek hayat hikayelerinin seyirciyle buluşmasında önemli bir payı bulunan Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili merak edilen bir gerçeği açıkladı.

Buket Aydın ‘Buket Aydın ile Yüz Yüze’ programında samimi açıklamalarda bulundu. Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili merak edilen bir gerçeği açıkladı.

Buket Aydın’ın “Masumlar Apartmanı’nın gerçek karakterleri diziyle ilgili ne hissettiler?” sorusuna Budayıcıoğlu, “Onlarla hala haberleşiyoruz. Bu aile zor günleri yıllar önce geride bıraktı ve Masumlar Apartmanı’nı zevkle izliyorlar. Diziyi izlerken duygulandıklarını tahmin ediyorum” yanıtını verdi.

Gülseren Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili sözlerine şöyle devam etti: “Masumlar Apartmanı’ndaki karakterlerle aynı tanıya sahip olan çok fazla kişi diziyi izliyor. Masumlar Apartmanı’nı izleyen pek çok hasta da iyileşiyor. Hastalara şifa olduğunu duydukça memnum oluyorum”

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir