Gülse Birsel’in merakla beklenen Yılbaşı Gecesi filminin tanıtımı yayınlandı

Gülse Birsel'in Disney+'ta yayınlanacak filmi Yılbaşı Gecesi'nden bir tanıtım yayınlandı. Peki Yılbaşı Gecesi filmi ne zaman yayınlanacak? Yılbaşı Gecesi filminin oyuncuları kim? Yılbaşı Gecesi filminin konusu ne? Gülse Birsel kimdir?

featured
service

Disney Plus’ta yayınlanacak Gülse Birsel imzalı ‘Yılbaşı Gecesi’ filminden bir tanıtım yayınlandı. Birsel’in film hakkında ufak bilgi verdiği tanıtımda “Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanlar bu yılbaşı gecesinde bir arada” sözlerinin asıl anlamı açıklanıyor.

YILBAŞI GECESİ OYUNCU KADROSU

Gülse Birsel’in hem yazıp hem de oynadığı ‘Yılbaşı Gecesi’nin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Gülse Birsel’e Ezgi Mola, Cengiz Bozkurt, Fatih Artman, İrem Sak, Alican Yücesoy, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Alina Boz ve Ayta Sözeri eşlik ediyor.

 

YILBAŞI GECESİ FİLMİNİN KONUSU

Film, pandemide yılbaşı gecesi bir sitede yaşanan olayları anlatıyor.

“Pandeminin son zamanlarına yaklaştığını ümit eden ve uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada yılbaşı gecesinde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında gelen haberle olaylar hiç ummadığı gibi gitmeye başlar. Pandemi ile birlikte sokağa çıkma yasağının son anda gelmesi Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur.

yilbasi gecesi konusu

Ozan ise, eşinin özenle hazırladığı gecenin boşa gitmemesi adına çareyi sitedeki komşularını tek tek gezerek partiye çağırmakta bulur.

Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir gece geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur.”

Gülse Birsel’in merakla beklenen Yılbaşı Gecesi filminin tanıtımı yayınlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir