Gonca Vuslateri’den sınırları zorlayan cinsellik itirafı! Vücutta en çok etkilendiği yeri açıkladı

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, katıldığı bir programda erkeklere ilgi duyduğunu ancak günün birinde bir kadının kendisini etkilemesi halinde kimseye hesap vermeyeceğini belirtti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vücutta kendisini en çok etkileyen yerin ise ayaklar olduğunu söyleyerek şaşkınlık yaratan Gonca Vuslateri, “Eve gelen sucuların bile ayaklarına bakarım” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada son dönemde yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren isimler arasında yer alan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’den yine gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar geldi. Vuslateri, konuk olduğu programda cinsellikle ilgili itiraflarda bulundu.

Unlu Oyuncu Gonca Vuslateri Den Cinsellik Itirafi 14878109 517 M

“EVE GELEN SUCUNUN BİLE AYAKLARINA BAKARIM”

Ayakları çok etkileyici bulduğunu söyleyen oyuncu, “Eve gelen sucuların bile ayaklarına bakarım” diyerek hayranlarını şaşırttı.Gonca Vuslateri “Cinsel yönelimini sorguladığın hiç oldu mu?” sorusuna ise “Evet” yanıtını verdi.

Unlu Oyuncu Gonca Vuslateri Den Cinsellik Itirafi 14878109 2692 O

“BİR KADINA İLGİ DUYARSAM HESAP VERMEM”

Sözlerine devam eden Vuslateri, “Eşcinsel konusunu öğrendiğimde kendimi ilk sorduğum şey, ben öyle miyim? Kendime sordum. Ben erkekleri çok seviyorum onlardan etkileniyorum ama ileride bir gün kalbimi bir kadın fethetse bunun hesabını kimseye vermem” ifadelerini kullandı.

Unlu Oyuncu Gonca Vuslateri Den Cinsellik Itirafi 14878109 3261 M

Gonca Vuslateri’den sınırları zorlayan cinsellik itirafı! Vücutta en çok etkilendiği yeri açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.