Gizli Saklı dizisi konusu nedir? Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

Fox TV'nin yeni dizisi Gizli Saklı, ilk bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın paylaştığı dizinin konusu ve oyuncularına dair merak edilen bilgileri bir araya getirdik. Peki, Gizli Saklı dizisi konusu nedir ve oyuncuları kimler?

featured

Fox TV’nin yeni dizisi Gizli Saklı, izleyiciyle buluştu.

Yaz döneminin yeni dizileri arasında yer alan Gizli Saklı, bu akşam ilk bölümüyle görücüye çıktı. İlk fragmanları yayınlanan ve merakla beklenen dizinin konusu, oyuncuları ve çekildi yer ile ilgili bilgileri bir araya getirdik…

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak hazırlanıyor. İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide Naz karakterini Sinem Ünsal canlandırırken, Pamir Komiser karakterine hayat veriyor. Bir sivil operasyonda birlikte çalışacak olan ikili görev gereği bir çifti canlandırıyorlar. Birbirinden hiç hoşlanmayan ve görev gereği bile olsa bir arada olmak istemeyen ikilinin gizli görevleri bakalım nasıl geçecek. İlk görüşte dalaş, aşka dönüşecek mi?

Polis Akademisi’ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye’nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu’nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık’ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık’ın karşı evine taşınmak zorundadır.İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık’ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

GİZLİ SAKLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gizli Saklı dizisinin çekim yeri hakkında henüz net bilgi verilmese de Şahin Altuğ’un yazıp yönettiği Gizli Saklı dizisinin çekimleri İstanbul’un Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Beykoz, Üsküdar ve Eyüp gibi birçok farklı semtinde gerçekleşiyor.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

Sinem Ünsal – Naz/Yaz

Halit Özgür Sarı – Levent/Pamir

Şebnem Sönmez – Aynur

Şinasi Yurtsever – Namık

Caner Şahin – Emir

İdris Nebi Taşkan – Tufan

Tardu Flordun – Tarık

Ece Dizdar – Nehir

Bülent Emrah Parlak – Talat

Selçuk Borak – Sadullah Komiser

Fulden Akyürek – Günday

Ersel Şibil – Ferdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir