Gigi Hadid ve Zayn Malik ayrıldı! Yolanda Hadid’den darp iddiaları…

featured

2015 yılından bu yana birkaç kez ayrılıp barışan ve son olarak bir bebek sahibi olan Hadid ile Malik, bu kez ilişkilerini kesin olarak bitirdi. Çift, kısa bir süre önce bir yaşına giren kızları Khai’nin büyütülmesinde ise sorumlulukları ortak paylaşacak.

People’ın çifte yakın kaynaklara dayandırarak verdiği habere göre, Gigi Hadid ile Zayn Malik’e yakın bir kaynak “Şu anda birlikte değiller. Ama bebekleri Khai’ye iyi birer ebeveyn olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Gigi’nin annesi Yolanda da kızı ve torunu konusunda son derece korumacı davranıyor” diye konuştu.

YOLANDA HADID’DEN DARP İDDİALARI

25 yaşındaki Hadid ile 28 yaşındaki Malik’in ayrılmasının perde arkasında ise modelin annesi Yolanda Hadid’in “Zayn Malik’in kendisine vurduğu” yolundaki iddiasının olduğu haberleri yer alıyor ABD basınında. TMZ sitesinin iddiasına göre Yolanda Hadid, bir tartışma sırasında Zayn Malik, kendisine vurdu. Yolanda Hadid’in, 28 Ekim’de meydana geldiğini ileri sürdüğü bu olay nedeniyle polise başvurmayı planladığı da iddialar arasında. Fakat şu ana kadar bu konuda polise yapılmış herhangi bir başvuru bulunmadığı belirtiliyor.

ZAYN, İDDİALARI REDDETTİ

Fakat Zayn Malik, sosyal medya üzerinden Yolanda Hadid’in bu iddiasını yalanlayarak, Gigi Hadid’in evinde meydana gelen tartışma sırasında sadece birbirlerine sert sözler söylediklerini savundu.

Bütün bu iddiaların ardından Gigi Hadid, sözcüsü aracılığıyla bir açıklama yaptı. Sözcü, ünlü modelin sadece kızı Khai için en iyisine odaklandığını belirtip “Bu süre içinde özel hayatın gizliliğine saygı istiyor” diye konuştu.

Tam adı adı Jelena Noura Hadid olan Gigi Hadid ile One Direction müzik grubunun üyesi olarak ünlendikten sonra müzik kariyerine tek başına decam edeh Zayn Malik’in aşk öyküsü de benzerine filmlerde rastlanacak türden. Gösteri dünyasının birbirine en çok yakışan çiftlerinden biri uzun bir ayrılık sürecinin ardından tekrar bir araya geldi. Üstelik daha önce de ayrılıp barışan sonra bir kez daha yollarını ayıran çiftin arasını yeniden ısıtan ise “anne kurabiyesi” oldu.

AYRI KALAMAMIŞLARDI

Gigi Hadid ile Zayn Malik’in tekrar barışma öyküsüyle ilgili ortaya atılan iddialar da ilginç. Bunlara göre 24 yaşındaki Hadid, Instagram sayfasının hikayeler bölümünde birlikte oldukları dönemde Zayn Malik’in annesinden aldığı bir kurabiye tarifini uygularken çekilen bir görüntüsünü paylaştı. Bu bir işaret oldu ve ondan sonra da çift tekrar bir araya geldi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir