Genişlikte sınır tanımıyorlar! Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido Senia ve nişanlısı Mohammed Alsaloussi ile tatil yapıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra gönlünü İtalyan DJ Guido Senia’ya kaptırmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Senia ile yollarını ayıran Subaşı, kısa bir süre sonra Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Şeyma Subaşı’nın müstakbel eşi Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı? Aynı adreste 6 şirket, çalıntı araç, uyuşturucu…

Guido Senia ve Şeyma Subaşı uzun zaman sonra yeniden bir araya geldi. İbiza’da tatil yapan Şeyma Subaşı’ya nişanlısı Mohammed Alsaloussi, eski sevgilisi Guido Senia ve onun kardeşi Chicca Senia eşlik ediyor.

Eski sevgili ve yeni sevgilisiyle tekne keyfi yapan Subaşı yine eleştiri oklarının hedefi oldu.

Seyma 2

Adına kripto para çıkartıldı

Şeyma Subaşı’nın adıyla yeni bir kripto para çıkarıldı. ‘PooCoin’ adlı sitede görüntülenebilen coini çıkaranın kim olduğu ise bilinmiyor.

Şeyma Subaşı kripto parasının bir de Telegram grubu bulunuyor. Grubun açıklamasında Subaşı’nın “Herkesi mutlu edemezsin, çünkü pizza değilsin” şeklindeki ifadesi yer alıyor. Anlık olarak 83 yatırımcısı bulunan paranın fiyatı şu anda 0.183344 dolar.

Müslüm Gürses için coin çıkardılar! “MuslumBaba Token” nedir, Baba Coin nasıl alınır?

Genişlikte sınır tanımıyorlar! Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido Senia ve nişanlısı Mohammed Alsaloussi ile tatil yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.