Gözü dönmüş sapık genç kadına dehşeti yaşattı! Issız yere götürüp tecavüz etti...

Güney Brezilya'daki Cascavel'e bir adam, yolda yürüyen kadını ıssız bir yere sürükleyip tecavüz etti. Çaresiz kadın, çığlıklarıyla yoldan geçen polisleri alarma geçirdi. Bunun üzerine saldırgan koşar adımlarla olay yerinden uzaklaştı. O anlar kameraya yansıdı.

featured

Güney Brezilya’daki Cascavel’de yaşanan olay izleyenlerin kanını dondurdu. Bir kişi çaresiz kadını gecenin bir yarısı yolda yürüyen kadına yanaştı. Savunmasız kadın saldırgana karşı koyamadı. Gözü sönmüş sapık kadını gözlerden uzak bir alana itip kadına tecavüz etti.

POLİSLERİN GELDİĞİNİ GÖRÜNCE KAÇTI

Saldırgan adamdan kurtulmak isteyen kadın çığlıklarıyla yoldan geçen polisleri alarma geçirdi. Memurların durumu fark ettiğini anlayan saldırgan olay yerinden kaçtı. Ancak eşya dolu sırt çantasını olay yerinde bıraktı. Bunun üzerine polisler zanlının çantasını karıştırdı ve evinin adresini bulup harekete geçti.

ADRESE BASKIN YAPTILAR

Polisler saldırganı yakalamak için adresine baskın yaptı. Güvenlik güçlerine kapıyı şüphelinin karısı açtı. Kadın, kocasının henüz eve geri dönmediğini söyledi.

POLİSE TESLİM OLDU

Kimliği tespit edilen saldırgan polis karakoluna giderek teslim oldu. Saldırgan yapılan sorguda 28 yaşındaki kadına tecavüz ettiğini itiraf etti.

Dünya 9 eşli Arthur’u konuşuyor! Tüm erkeklerin hayal ettiği hayatı yaşıyor ama hala şikayetçi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir