Gaziantep’te aldatılan kocanın akıl almaz intikamı! Karısının sevgilisine kadın çamaşırı giydirip tecavüz etti

Gaziantep'te aldatılan koca, iki arkadaşıyla birlikte tuzak kurarak, karısının yasak aşkını evde yakaladı. Karısının aşığına kadın kıyafeti giydirip tecavüz eden adam, o anları da kameraya kaydetti.

featured

Gaziantep‘te yasak aşk faciası yaşandı. Sosyal medyaya düşen haberlere göre göre bir kişi, eşinin kendisini aldattığını öğrendi ve şeytani bir intikam planı kurdu. Karısının yasak aşkını tuzağa düşürüp ona tecavüz etti, ardından da kadın kıyafetleri giydirip fotoğraflarını çekti.

SOSYAL MEDYADAN TANIŞIP BİRLİKTE OLDULAR

Sosyal medyada evli bir kadınla tanışan adam, daha sonra o kadınla bir kaç kez cinsel ilişkiye girdi. Bir süre sonra ayrılan ikili, 3 yıl sonra yeniden yazışmaya başladı. Yazışmalar sonunda, kadınla tekrar buluşmaya karar veren adam başına geleceklerden habersizdi.

EVE GİRİNCE AŞKININ KOCASI KARŞILADI

Kadınla buluşmak için Gaziantep’e giden adam, birlikte olacakları eve gidince konuştuğu kadının kocası ve 2 arkadaşı ile karşılaştı. İddialara göre burada kadının eşi, bölgeye gelen eşinin sevgilisine tecavüz etti. Daha sonra ona kadın iç çamaşırları giydiren bu kişiler, onun fotoğraflarını çekti.

TELEFON VE PARASINI ALIP BIRAKTILAR

Daha sonra onun parasını ve telefonlarını da alan bu kişiler, onu serbest bıraktı. Polise giden bu kişi, onlardan şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında bu kişiler yakalandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir