Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu’na bıçaklı saldırı! Anestezi teknikeri dehşet saçtı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde anestezi teknikeri Hakkı K., hastane müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu’nu odasına girerek, 4 yerinden bıçakladı.

Kanlar içinde yere yığılan Şahnaoğlu, sağlık görevlileri tarafından hastanenin acil servisine götürülüp, ilk müdahalesinin ardından ameliyata alındı.

Güvenlik görevlileri saldırganı durdurdu

Saldırıyı gerçekleştiren Hakkı K. ise hastanenin güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Hakkı K., polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan Hakkı K.’ya, ‘bipolar bozukluk’ teşhisi konulduğu, bu yüzden pandemi döneminde idari izin verildiği öğrenildi.

İznin ardından yakın dönemde iş başı yapan Hakkı K.’nın, önceki gün Hukuk Servisi’ne atamasının yapıldığı ve bu atama nedeniyle saldırıyı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Atama kararına sinirlenmiş

Hakkı K.’nın polise verdiği ilk ifadesinde de pandemi döneminde çalışmak istemesine rağmen idari izne gönderildiğini, iş başı yaptıktan sonra da hastane müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu tarafından başka bir serviste görevlendirildiğini, bu atama nedeniyle kendisini bıçakladığını söylediği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Müdürü Muammer Zeki Şahnaoğlu’na bıçaklı saldırı! Anestezi teknikeri dehşet saçtı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.